Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

Plażówka szkół 2019
piątek, 24 maja 2019 18:52

XVII MISTRZOSTWA TORUNIA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
Toruń – 22.05.2019

Mistrzostwa odbyły się na boiskach plażowych przy X Liceum Ogólnokształcącym. W zawodach wzięło udział 14 zespołów dziewcząt i 15 zespołów chłopców. Szkoły reprezentowane były przez dwa zespoły. Najlepsi uczniowie otrzymali medale, szkoły puchary i dyplomy ufundowane przez WSIR Toruń.


TURNIEJ DZIEWCZĄT


Wyniki indywidualne dziewcząt:
1 miejsce - X LO2 (Weronika Gierszewska, Angelika Różańska)
2 miejsce – X LO1 (Anna Krawczyk, Eliza Zilz)
3 miejsce - IV LO1 (Agnieszka Łytkowska, Karolina Nowak)
4 miejsce – ZSPS i VIIILO2
5-6 - ZSPS i VIIILO1, V LO1
7-8 - VII LO, ZSIŚ
9-12 – II LO1, V LO2, IV LO2, II LO2
13-14 - I LO, ZSSam

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

1 miejsce - X Liceum Ogólnokształcące
2 miejsce - Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące
3 miejsce - IV Liceum Ogólnokształcące
4 miejsce - V Liceum Ogólnokształcące
5 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące
6-7 – Zespół Szkół Inżynierii Środowiska, VII Liceum Ogólnokształcące
8-9 - Zespół Szkół Samochodowych, I Liceum Ogólnokształcące

 

TURNIEJ CHŁOPCÓW
Wyniki indywidualne chłopców:
1 miejsce – I LO2 Oskar Wiśniewski, Konrad Dębski
2 miejsce - I LO1 Kamil Piąstka, Patryk Suchara
3 miejsce – ZST1 Krystian Nazarek, Bartosz Mejger
4 miejsce – IV LO1
5-6 – X LO1, IV LO2
7-8 – ZSPS i VIII LO, TMenedż
9-12 – VII LO, ZST2, ZSSam1, II LO2
13-15 – X LO2, II LO2, ZSSam2

Klasyfikacja drużynowa chłopców:

1. I Liceum Ogólnokształcące
2. IV Liceum Ogólnokształcące
3. Zespół Szkół Technicznych
4. X Liceum Ogólnokształcące
5-6 - Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące,
Technikum Menedżerskie
7-8 - Zespół Szkół Samochodowych, II Liceum Ogólnokształcące
9 - VII Liceum Ogólnokształcące

 

 

LISTA STARTOWA

 

 

DZIEWCZĘTA

  1. VII LO - Aleksandera Bendlin/ Zuzanna Kowalska, opiekun Piotr Mile
  2. ZSPS8LO1 - Patrycja Wojciechowska/ Ada Banaszkiewicz
  3. ZSPS8LO2 - Nikola Gołaszewska/ Lena Racinowska, opiekun Bogumiła Lewandowska
  4. ZSSam - Skica Agnieszka/ Aleksandra Jeruzal
  5. ZSIŚ - Iga Wróblewska/ Małgorzata Wilmanowicz
  6. V LO1 - Natalia Ziółkowska/ Natalia Huterska
  7. V LO2 - Martyna Klockowska/ Weronika Matuszewska
  8. IV LO1 - Agnieszka Łytkowska/ Karolina Nowak
  9. IV LO2 - Nikola Paczkowska/ Patrycja Karczewska
  10. I LO - Maja Ślendak, Zuzanna Zgubińska, opiekun Agnieszka Talar
  11. II LO1 - Aleksandra Ciesielska/ Julia Laskowska
  12. II LO2 - Agata Kokoszka/ Wiktoria Kowalska
  13. X LO1 - Anna Krawczyk/ Eliza Zilz
  14. X LO2 - Weronika Gierszewska/ Angelika Różańska

CHŁOPCY

  1. ZSSam1 - JacekTarkowski/ Mateusz Janicki
  2. ZSSam2 - Mateusz Zieliński/ Bartosz Adamczyk, opiekun Sławomir Kiermasz
  3. VII LO - Oskar Kolowca, Jakub Jazieniecki
  4. I LO1 - Kamil Piąstka/ Patryk Suchara
  5. I LO2 - Konrad Dębski/ Oskar Wiśniewski, opiekun Robert Kamiński
  6. IV LO1 - Jakub Ferlin/ Paweł Aleksandrowicz
  7. IV LO2 - Hubert Gimiński/ Mateusz Gburek
  8. ZSPSi8LO - Miłosz Wiśniewski/ Szymon Jarzębowski - opiekun Maciej Broczek
  9. X LO1 - Jakub Godurowski/ Aleksander Angowski
  10. X LO2 - Mikołaj Kudrej/ Maciej Stodolny, opiekun Emilia Rowińska
  11. ZST1 - Bartosz Mejger/ Krystian Nazarek
  12. ZST2 - Karol Dekowski/ Mateusz Krymski, opiekun Michał Tyburski
  13. TMenedż - Igor Komorowski/ Kamil Kownacki - opiekun Krzysztof Okinczyc
  14. II LO1 - Dominik Pietrzak/ Mikołaj Czerwiński
  15. II LO2 - Kamil Zalech/ Michał Piński, opiekun Tomasz Kaczor
 

logoakademia