Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

IX MISTRZOSTWATORUNIA W TRÓJKACH SIATKARSKICH 2010
I TURNIEJ - 06-07.03.2010

W hali ZST ul. Legionów 19/25 odbył się pierwszy turniej IX MISTRZOSTW TORUNIA W TRÓJKACH SIATKARSKICH 2010.
Na starcie stanęło 30 zespołów z naszego regionu: Grudziądz, Ostromecko, Cekcyn, Zelgno, Chełmża, Pluskowesy, Wąbrzeźno i Toruń.
Zespoły w pierwszym dniu zawodów rywalizowały w grupach systemem każdy z każdym. Po dwie drużyny z grupy awansowały do turnieju głównego, ktory odbył się w niedziele. Zespoły reprezentowały zbliżony poziom umiejętności, trudno było wyłonić faworytów. W fazie finałowej znalazły się trzy zespoły spoza Torunia.
Mecz o 3 miejsce:
Bogmar Ostromecko - Walczaki - 2:1

Finał:
Bank Spółdzielczy Toruń - Cis Cekcyn - 2:1

Kolejność turnieju:
1 miejsce - BS Toruń (A. Nowakowski, M. Okraszewski,J. Schwarz, J. Urtnowski) - (9 pkt)
2 miejsce - Cis Cekcyn (M. Bielicki, M. Górecki, K. Wysokiński) - (8 pkt)
3 miejsce - Bogmar Ostromecko (D. Gill, A. Hoffman, Ł. Śliwiński, W. Święcicki) - (7 pkt)
4 miejsce - Walczaki  (R. Zdrojewski, J. Nowak, F. Mattik) - (6 pkt)
5-6 - Desperaci, Bezimienni - (4 pkt)
7-8 - NO NAME1, No Name2 - (3 pkt)
9-12 - PGE Skra Toruń, NnN, Tabaluga, Nie ma takiego bicia - (2 pkt)
13-16 - Banici AZS, Demotywatory, Siła w umyśle, PAD, Toruń 2016 - (1 pkt)
Lista startowa I

Grupa A - Bogmar Ostromecko, Serdelek, Grants, Bezimienni
Grupa B - Konsulat Peru, NnN, PAD, FC Parole
Grupa C - Green Team, Nie ma takiego bicia, Walczaki, Gamonie
Grupa D - NO NAME1, Siła w Umyśle, Team 33+
grupa E - ADIDI, Poranny Dragal, Desperaci, Cis Cekcyn
Grupa F - Torun 2016, Brak Nazwy, Demotywatory
Grupa G - Bank Spóldzielczy Toruń, No Name2, Alfa Team, Piękny Umysł
Grupa H - Banici AZS, Tabaluga, PGE Skra Toruń, Bronx Team
 

  1. Alfa Team - Marek Serafiński, Michał Greczanik, Mateusz Sawczak
  2. PGE Skra Torun - Mateusz Ciemielewski, Bartosz Wierzbowski, Łukasz Rohna
  3. Walczaki - Robert Zdrojewski, Jacek Nowak, Fabian Mattik
  4. Bank Spóldziełczy Toruń - J.Urtnowski, M. Okraszewski, A. Nowakowski, J. Schwarz
  5. NnN - Fryżewski Wojciech, Oszczęda Łukasz, Smolarz Łukasz, Tomczyński Maciej
  6. No Name2 - Mirosław Ciechacki, Tomek Cieślak, Rafal Pokuciński
  7. Gamonie - Michał Mazurkiewicz, Wit Lubiewski, Wojciech Jeleniewski, Piotr Adamski
  8. Konsulat Peru - Wysocki Karol, Bielicki Marcin, Ciećwierz Marcin, Ciećwierz Pawel
  9. Poranny Dragal - Jakub Małkowski, Oskar Sumiński, Mikołaj Węclewicz
  10. Team 33+ - Tomasz Jaguszewski, Andrzej Chalecki, Marek Kamiński
  11. Bezimienni - Jakub Tomczyk, Maciej Wyborski, Michłl Wodzyński, Oskar Górniewicz
  12. Torun 2016 - Krzysztof Krzemiński, Łukasz Krzeminski, Krystian Kubjaczyk, S. Mórawski
  13. Demotywatory - Igor Betkier, Tomasz Janiszewski, Jakub Zięba
  14. NO NAME1 - Przemław Kierys, Paweł Kozlowski, Paweł Ciechanowski
  15. Brak Nazwy - Bartosz Brodacki, Oskar Sumiński, Sebastian Lewandowski
  16. GRANTS - Jarosław Łuczko, Mariusz Lakowski, Mariusz Kubasik, Remigiusz Jaworski
  17. ADIDI - Filip Jakubik, Aleksander Bieńkowski, Marcin Górecki, Dawid Pawłowski
  18. FC Parole - Adam Nierychlewski, Łukasz Tokarczyk, Adrian Przednówek, Paweł Muzioł
  19. DESPERACI - Marcin Karbownik, Łukasz Szemplinski, Mikołaj Grabowski
  20. Piekny umysl - Radosław Rozwonkowski, Patryk Paluszkiewicz, Wojtek Kowalski
  21. "Nie ma "takiego bicia" - Mateusz Luntkowski, Adam Zieliński, Łukasz Lewandowski
  22. Cis Cekcyn - Michał Górecki, Karol Wysokiński, Maciej Królak, Michał Bielicki
  23. Sila w Umysle - Łukasz Nowacki, Mikołaj Szulc, Paweł Lisewski
  24. PAD - Daniel Ramowski, Mateusz Grubecki, Mateusz Szczepański
  25. Banici AZS - Łukasz Łukomski, Gerard Balcerak, Piotr Kołtuński, Mateusz Kazmierczak
  26. Tabaluga - Damian Gajewski, Jakub Orzeł, Maciej Matłosz
  27. Bogmar Ostromecko - Daniel Gill, Artur Hoffman, Łukasz Śliwiński
  28. Serdelek - Michał Głogowski, Piotr Plewiński, Szymon Skoczeń
  29. Green Tem - Rafal Dybowski, Wojciech Życiński, Szymon Kuffel
  30. Bronx Team - Maciej Walter, Mateusz Piórkowski, Michał Jankowski, Rafał Tarczykowski
 

logoakademia

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości