Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

MISTRZOSTWA SZKÓŁ W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - 22-23.05.2018

Mistrzostwa odbyły się na boiska X LO. Pogoda dopisała. W zawodach wzięło udział 17 zespołów dziewcząt i 28 zespołów chłopców. W fazie głównej turnieju mecze stały na wyrównanym poziomie o wyniku końcowym meczów często decydowały rozegrane ostatnie piłki.

 

Turniej dziewcząt

Klasyfikacja indywidualna:

1 miejsce - X LO1 (Weronika Noga/ Iza Kalska
2 miejsce - IV LO1 (Agnieszka Łytkowska/ Karolina Nowak)
3 miejsce - X LO2  (Patycja Sztuczka/ Jagoda Pańka)
4 miejsce - ZSPS8LO2
5-6 - V LO1, I LO
7-8 - VII LO, II LO1
9-12 - ZSPS8LO1, ZEBlok2, II LO2, IV LO2
13-16 - ZSIŚ, V LO2, III LO2, III LO1
17 - ZEBlok1
 
Punktacja zespołowa dziewcząt:
  1. X Liceum Ogólnokształcące
  2. IV Liceum Ogólnokształcące
  3. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące
  4. V Liceum Ogólnokształcące
  5. II Liceum Ogólnokształcące
  6. I Liceum Ogólnokształcące
  7. VII Liceum Ogólnokształcące
  8. Zespół Edukacyjny Blok
  9. III Liceu Ogólnokształcące
  10. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska
Turniej chłopców
 
Klasyfikacja indywidualna:
1 miejsce - ZST1 Jacek Paradowski, Krystian Nazarek
2 miejsce - X LO1  Kamil Matyjaszek, Hubert Rewers
3 miejsce - ZSPS8LO1  Kamil Dziwulski, Jakub Dziwulski
4 miejsce - X LO2 Jakub Godurowski, Jakub Olejnik
5-6 - ZEBlok, IV LO1
7-8 - TMenedż, I LO1
9-12 - ZSIŚ1, II LO, IV LO2, ZSIŚ2
13-16 - ZSMEIE2, V LO1, ZST2, TMenedż
17-24 - I LO2, V LO2, III LO1, VI1 LO, VII LO, ZSMEIE1, ZSPS8LO2
25-28 - ZSSam, III LO2, IX LO, VI LO2, ZEBlok2
 
Klasyfikacja zespołowa:
 
1. X Liceum Ogólnokształcące
2. Zespół szkół Technicznych
3. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII Liceum Ogólnokształcące
4. IV Liceum Ogólnokształcące
5. Technikum Menedżerskie
6. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska
7. Zespół Edukacyjny Blok
8. I Liceum Ogólnokształcące
9-10 - V Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Elektrycznych i Elektronicznych
11. II Liceum Ogólnokształcące
12-13 - VI Liceum Ogólnokształcące, III Liceum Ogólnokształcące
14. VII Liceum Ogólnokształcące
15-16 - Zespół Szkół Samochodowych, IX Liceum Ogólnokształcące
 

 

LISTA STARTOWA

DZIEWCZĘTA

  1. VII LO - Marta Kretschmann/ Weronika Nowacka, opiekun Piotr Miler
  2. IV LO1 - Agnieszka Łytkowska/ Karolina Nowak
  3. IV LO2 - Nikola Paczkowska/ Agnieszka Pietrykowska, opiekun Iwona Żyndul
  4. ZSIŚ - Józefina Polak/ Zuzanna Żebrowska, opiekun Anna Nikandrow
  5. V LO1 - Aleksandra Kowalska/ Natalia Huterska
  6. V LO2 -Julia Chmielarz/ Natalia Ziółkowska, opiekun Aleksandra Niezgoda
  7. ZEBlok1 - Aleksandra Kasprzak/ Klaudia Głowińska
  8. ZEBlok2 - Dagmara Jarocka/ Karolina Michalska, opiekun Piotr Kempa
  9. II LO1 - Patrycja Swoińska/ Agata Kotowska
  10. II LO2 - Julia Wojtkun/ Justyna Czerwińska, opiekun Sławomir Masłowski
  11. I LO - Anna Spisz/ Paulina Woźniak, opiekun Agnieszka Talar
  12. III LO1 - Patrycja Mechowska/ Samantha Sundbink
  13. III LO2 - Barbara Olczykowska/ Anna Kralska, opiekun Krzysztof Petrowski
  14. ZSPS8LO1 - Patrycja Wojciechowska/ Julia Kochanowicz
  15. ZSPS8LO2 - Nikola Gołaszewska/ Lena Racinowska, opiekun Bogumiła Lewandowska
  16. X LO1 - Weronika Noga/ Iza Kaliska
  17. X LO2 - Patycja Sztuczka/ Jagoda Pańka, opiekun Mariusz Soja

CHŁOPCY

  1. ZSMEiE1 - Łukasz Trzpil, Szymon Smolik
  2. ZSMEiE2 - Krzysztof Bołądź/ Filip Wiśniewski, opiekun Jacek Butkiewicz
  3. IV LO1 - Paweł Aleksandrowicz/ Jakub Ferlin
  4. IV LO2 - Hubert Gimiński/ Mateusz Gburek, opiekun Iwona Żyndul
  5. VI LO1 - Albert Marianowski/ Sebastian Gajewski
  6. VI LO2 - Mateusz Radzikowski/ Jan Wieczyński, opiekun Ewa Trawińska
  7. ZST1 - Krystian Nazarek/ Jacek Paradowski
  8. ZSSam - Mateusz Janicki/ Szymon Borowicz, opiekun Sławomir Kiermasz
  9. TMenedż1 - Kamil Górecki/ Jakub Warachowski
  10. TMenedż2 - Igor Komorowski/ Kacper Figurski, opiekun Ewa Trawińska
  11. ZSIŚ1 - Adrian Duszyński/ Hubert Czarnowski
  12. ZSIŚ2 - Szymon Zań/ Edwin Maciejczak, opiekun Szymon Wiśniewski
  13. V LO1 - Andrzej Wiciński/ Kamil Lasek
  14. V LO2 - Kajetan Kociuba/ Łukasz Gliszczyński, opiekun Dariusz Lerch
  15. IX LO - Damian Kowalski/ Hubert Igram, opiekun Jaromir Świerczewski
  16. ZEBlok1 - Mateusz Beck/ Jakub Wiśniewski
  17. ZEBlok2 - Maciej Wierzbowski/ Damian Frelik, opiekun Piotr Kempa
  18. II LO - Patryk Ostrowski/ Patryk Wrześniewski, opiekun Alina Kielarska
  19. X LO1 - Kamil Matyjaszek/ Hubert Rewers
  20. X LO2 - Jakub Godurowski/ Jakub Olejnik, opiekun Emilia Rowińska
  21. I LO1 - Konrad Dębski/ Kamil Piąstka
  22. I LO2 - Oskar Wiśniewski/ Jan Kawecki, opiekun Robert Kamiński
  23. ZSPS8LO1 - Kamil Dziwulski/ Jakub Dziwulski
  24. ZSPS8LO2 - Bartosz Kalka/ Szymon Jarzębowski, opiekun Maciej Broczek
  25. III LO1 - Piotr Borowski/ Jakub Wełnowski
  26. III LO2 - Jakub Zielinski/ Kacper Zakierski, opiekun Krzysztof Petrowski
  27. VII LO - Paweł Pietruczuk/ Michal Piotrowski, opiekun Piotr Miler
  28. ZST2 - Oktawian Wojciechowski/ Bartosz Mejger, opiekun Michał Tyburski

torun

 

logoakademia

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości