Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

 KLASYFIKACJA PLS CHŁOPCÓW 2018/2019

 

Szkoła tur 0  I tur  II tur  III tur  IV tur  V tur

suma pkt

po 2 tur.

ranking

po 2 tur

0 pkt punkty punkty punkty punkty punkty
 I LO    8    10
   9       19 3
IV LO   11     9
   7
      16 4
V LO    2     3
   2       5 10
ZSPSi8LO    6     5
   6
      11 6
IX LO    1     1
   1       2 11
X LO
  10    11   10        21 1
ZSSam
   4     4
   3
      7 8
ZSMEiE    7     8
  11       19 2
T.Menedż    5     6
   5
      11 7
ZSIŚ    3     2
   4
      6 9
ZST
   9     7
   8       15 5
 
                                                                                                                                                                                                                
TERMINARZ I WYNIKI

Turniej pierwszy nie liczy się do punktacji ogólnej, służy do ustalenia kolejności zespołów do II turnieju, od którego punktujemy ligę

 
 
Tur.

Liga/

sędz

Data Godz

Gospo

-darz

Mecze Wynik

Mce

Pkt

  I

 I.

R.N

25.10.2018 12.00 X LO X LO - ZST 2:0(25:14;25:19)   2 10
ZST - IV LO 0:2(15:25;16:25)   3  9
X LO - IV LO 0:2(15:25;12:25)    1 11

 II.

R.N

15.10.2018 15.00 I LO I LO - ZSMEIE 2:1(28:26;22:25;15:12)   1  8
ZSMEIE-ZSPS8LO 2:0(25:7;25:14)   2  7
I LO - ZSPS8LO 2:0(25:22;31:29)   3  6

 III.

R.N

17.10.2018 13.15 ZSSam ZSSam -TMenedż 0:2(20:25;21:25)   1  5
TMenedż - ZSIŚ 2:1(31:29;12:25;15:2)   3  3
ZSSam - ZSIŚ 2:1(26:24;17:25;15:11)   2  4

 IV.

17.10.2018 13.15  IX LO IX LO - V LO 1:2(16:25;25:17;9:15)  2/1 1/2
  II  

 I

RN

07.10.2018 14.00  IV LO IV LO - X LO 2:0(25:18;26:24)   1 11
X LO - I LO 2:0(25:17;25:18)   2 10
IV LO - I LO 0:2(13:25;22:25)   3  9

 II

RN

05.11.2018 13.20  ZST ZST - TMenedż 2:0(25:23;25:11)   2  7
TMenedż -ZSMEiE 0:2(11:25;10:25)   3  6
ZST - ZSMEiE 1:2(16:25;25:23;14:16)   1  8

 III

RN

06.11.2018 14.00  V LO V LO - ZSPS8LO 0:2(16:25;15:25)   1  5
ZSPS8LO - ZSSam 2:0(25:20;26:24)   2  4
V LO - ZSSam 1:2(25:16;20:25;13:15)   3  3
IVRN 08.11.2018 11.00  ZSIŚ ZSIŚ - IX LO 2:0(25:10;25:12)  1/2 2/1
  III  

   I

RN

26.11.2018 12.30  X LO X LO - ZSMEIE 1:2(25:23;20:25;12:15)   1  11
ZSMEIE - I LO 2:0(25:22;25:17)   3   9
X LO - I LO 2:0(25:23;25:18)   2  10

   II

RN

29.11.2018 13.20 ZST ZST - ZSPS8LO 2:0(25:13;25:17)   1   8
ZSPS8LO - IV LO 0:2(18:25;17:25)   3   6
ZST - IV LO 2:1(26:28;25:18;15:12)   2   7

  III

RN

03.12.2018 13.15 ZSSam ZSSam - ZSIŚ 0:2(21:25;8:25)   2   4
ZSIŚ - TMenedż 1:2(25:27;25:17;9:15)   1   5
ZSSam - TMenedż 0:2(17:25;14:25)   3   3
IVRN 27.11.2018 14.00 V LO V LO - IX LO 2:0(25:12/25:22)  1/2 2/1
  IV  

  I

 RN

13.12.2018 13.20 ZST ZST - ZSMEIE      
ZSMEIE - XLO      
ZST - X LO      

  II

 RN

12.12.2018 14.00 IV LO IVLO - ILO      
I LO - TMenedż      
IV LO - TMenedż      

 III

 RN

11.12.2018 12.00 ZSIŚ ZSIŚ - ZSPS8LO      
ZSPS8LO - V LO      
ZSIŚ - VLO      
IVRN 13.12.2018 12.00 IX LO  IX LO-ZSSam      
  V                  
       
       
               
       
       
               
       
       
               
  VI                  
       
       
               
       
       
               
       
       
               
 
 
  
Sędzia
R.N Ryszard Neunert

 

KOLEJNOŚĆ PLS 2017/2018                                                           

  1. X Liceum Ogólnokształcące
  2. IV Liceum Ogólnokształcące
  3. Zesoół Szkół Technicznych
  4. Zespół Szkół Mechaniczno- Elektrycznych i Elektronicznych
  5. I Liceum Ogólnokształcące
  6. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i 8 Liceum Ogólnokształcące
  7. Zespół Szkół Samochodowych
  8. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska
  9. Zespół Edukacyjny Blok
  10. Technikum Menedżerskie
  11. II Liceum Ogólnokształcące
  12. VI Liceum Ogólnokształcące
  13. IX Liceum Ogólnokształcące
 

 

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

I tydzień

 

 

18.10.

pn

14.30

ZSGH - ZSMEiE

 

18.10

pn

16.30

I LO ? III LO

 

19.10

wt.

14.00

V LO ? VIII LO

 

19.10

wt.

16.00

X LO ? XIII LO

 

20.10

śr

15.00

ZST ? ZEBlok

 

20.10

śr

16.30

IV LO - ZSSam

 

II tydzień 

 

25.10

pn

16.30

ZSMEiE ? IV LO

 

26.10

wt

14.30

ZEBlok ? VIII LO

 

26.10

wt

15.30

V LO ? III LO

 

26.10

wt

16.00

X LO - ZSGH

 

27.10

śr

15.00

ZST ? I LO

 

28.10

cz

14.00

XIII LO - ZSSam

 

III tydzień

 

02.11

wt

14.30

ZEBlok ? III LO

 

02.11

wt

14.45

ZST ? VIII LO

 

02.11

wt

16.00

X LO - ZSSam

 

02.11

wt

14.30

ZSGH ? IV LO

 

04.11

czw

14.00

XIII LO - ZSMEiE

 

04.11

czw

14.00

V LO ? I LO

 

IV tydzień

 

15.11

pn

14.30

ZSGH ? XIII LO

 

15.11

pn

15.40

ZSSam - ZSMEiE

 

15.11

pn

16.30

I LO ? ZEBlok

 

16.11

wt

14.00

V LO ? ZST

 

17.11

śr

15.30

VIII LO* ? III LO

 

17.11

śr

16.30

IV LO - X LO

 

V Tydzień

 

22.11

pn

15.40

ZSSam - ZSGH

 

22.11

pn

16.30

ZSMEiE ? X LO

 

23.11

wt

14.45

ZST ? III LO 

 

23.11

wt

15.30

V LO - ZEBlok  

 

24.11

śr

15.30

VIII LO* ? I LO

 

24.11

śr

16.30

IV LO ? XIII LO

 

 

logoakademia