Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

 KLASYFIKACJA PLS CHŁOPCÓW 2016/2017

 

Turniej pierwszy nie liczy się do punktacji ogólnej, służy do ustalenia kolejności zespołów do II turnieju, od którego punktujemy ligę 

 

 

Szkoła  I tur  II tur  III tur  IV tur  V tur

 VI tur

suma pkt

po 5 tur.

ranking 
punkty punkty punkty punkty punkty punkty
 I LO     0
    5    3    2     2     2     14      8
 III LO     0
    6    5    4     5     3     23 7
 IV LO     0
    8    6    5     4
    5     28 5
 V LO     0
    7
   9
   8     7     9     40
3
ZSPSi8LO     0
    3
   4
   6     6     6
    25
6
 X LO
    0
    9    8
   7     9
   10     43
2
 ZSSam
    0
    1
   2
   3
    3     4
    13
9
 ZSMEiE     0
    4
   7    9     8
    7
    35 4
 ZEBlok     0
    2
   0    1
    1     1
     5
10
 ZST     0
   10   10
  10    10
    8     48 1
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
TERMINARZ I WYNIKI
 
 
Tur.

Liga/

sędz

Data Godz

Gospo

-darz

Mecze Wynik

Mce

 

Pkt

     I

  I 

  TJ

 

18.10

  wt.

14.20  IV LO IVLO - VLO 2:0 (25:20;25:13)  3  
VLO - ZST 0:2 (12:25;21:25)  1  
IVLO - ZST 0:2 (18:25;23:25)  2  

  II

  TJ

20.10

 czw.

12.00  X LO XLO - IIILO 2:1(20:25;25:6;18:16)  1  
IIILO - ZSPS8LO 2:1(25:21;17:25;17:15)  2  
XLO - ZSPS8LO 2:0 (25:18;25:20)  3  

 

  III

  JA

 

18.10

 czw.

12.30 ZEBlok  ZEBlok - ZSMEIE 0:2 (17:25;14:25)  2  
ZSSam - ILO 1:2(18:25;25:22;11:15)  4  
ZSMEIE - ILO 1:2(25:18;21:25;11:15)  1  
ZEBlok - ZSSam 2:0 (25:14;25:18)  3  
     II

   I

  TJ

07.11

   pn

14.20  ZST ZST - XLO 2:1(25:18;21:25;15:9)  1  10
XLO - IVLO 2:1(20:25;25:14;17:15)  2   9
ZST - IVLO 2:0 (25:21;25:20)  3   8

   II

  RN

08.11

  wt

12.00  III LO IIILO - ILO 2:0 (26:24;25:18)  3   5
ILO - VLO 0:2 (16:25;14:25)  1   7
IIILO - VLO 0:2 (9:25;16:25)  2   6

  III

  T.J

  BM

 

08.11

  wt.

14.00    ZSSam  ZSSam - ZSPS8LO 0:2 (20:25;20:25)  2   3
ZSMEiE - ZSBlok 2:0 (25:11;25:18)  3   2
ZSPS8LO-ZSMEiE 1:2(25:12;18:25;18:20)  1   4
ZSSam - ZSBlok 1:2(25:14;24:26;12:15)  4   1
    III

   I

 TJ

24.11

  czw
14.00   V LO V LO - ZST 1:2(25:21;19:25;4:15)  1  10
ZST - X LO 2:0 (25:16;25:18)  3   8
V LO - X LO 2:0 (25:22;25:21)  2   9

  II

 RN

22.11

   wt

14.20  IV LO IV LO - ZSMEiE 0:2 (24:26;20:25)  1   7
ZSMEiE - III LO 2:0 (25:16;25:20)  3   5
IV LO - III LO 2:1(25;12;20:25;15:12)  2   6

 III

 TJ

 BM

22.11

   wt

14.00 ZSSam I LO - ZSSam 2:0 (25:22;25:16)  3   2
ZSPS8LO - ZEBlok 2:0 (25:0;25:0)vo  1   4
I LO - ZSPS8LO 0:2 (26:28;11:25)   2   3
ZSSam - ZEBlok 2:0 (25:0;25:0)vo  4   0
        

    IV

   I

  TJ

05.12

  pn

14.20

 

ZST ZST - ZSMEIE 2:0 (25:21;25:21)  1  10
ZSMEIE - V LO 2:0 (25:19;25:16)  2   9
ZST - V LO 2:0 (25:18;25:17)  3   8

   II

  RN

05.12

  pn

13.30 X LO X LO - ZSPS8LO 2:0(25:22;25:15)  1   7
ZSPS8LO - IV LO 2:1(14:25;25:19;15:8)  2   6
X LO - IV LO 2:1(25:16;20:25;15:10)  3   5

  

  III

  TJ

  

07.12

   śr

12.00  III LO  III LO - ZEBlok 2:0 (25:20;25:21)  4   1
I LO - ZSSam 1:2(25:15;18:25;8:15)  2   3
IIILO - ZSSam 2:1(25:18;19:25;15:11)  1   4
ZEBlok - I LO 0:2 (17:25;11:25)  3   2
     V   

    I

  RN

05.01

  czw

12.30 X LO X LO - ZST 0:2 (13:25;14:25)  1  10
ZST - ZSMEiE 1:2(25:13;20:25;13:15)  3   8
X LO - ZSMEiE 2:0 (25:22;25:18)  2   9

   II

  TJ

02.01

  pn

12.00 III LO III LO - V LO 0:2 (21:25:17:25)  1   7
V LO - ZSPS8LO 2:1(25:21;23:25;16:14)  2   6
III LO - ZSPS8LO 0:2 (20:25;21:25)  3   5

 

  III

  TJ

  

03.01

  wt

12.30 ZEBlok  ZEBlok - IV LO 0:2 (19:25;20:25)  1   4
ZSSam - I LO 2:0 (25:23;25:18)  3   2
IV LO - ZSSam 2:1(22:25;25:8;15:10)  2   3
ZEBlok - I LO 0:2 (6:25;0:25)  4   1
     VI  

    I

  TJ

16.01

  pn

13.00 X LO X LO - V LO 2:1(16:25;25:13;16:11)  1  10
VLO - ZST 2:0 (25:9;25:17)  2   9
X LO - ZST 2:0 (25:8;25:21)  3   8

   II

  RN

17.01

  wt

12.00 IV LO IV LO - ZSMEiE 0:2 (18:25;13:25)  3   5
ZSMEIE -ZSPS8LO 2:0 (25:20;25:21)  1   7
IV LO - ZSPS8LO 1:2(25:18;22:25;9:15)  2   6

  III

  TJ

 

 

18.01

  śr

12.00 III LO  III LO - ZEBlok 2:0 (25:13;25:20)  2   3
ZSSam - I LO 2:1(22:25;25:14;15:11)  3   2
III LO - ZSSam 1:2(18:25;26:24;10:15)  1   4
ZEBlok - I LO 0:2 (18:25;18:25)  4   1
      
               
  
Sędziowie
T.J Tomasz Janiszewski
R.N Ryszard Neunert

 

KOLEJNOŚĆ PLS 2016/2017                                                            

  1. Zespół Szkół Technicznych
  2. X Liceum Ogólnokształcące
  3. V Liceum Ogólnokształcące
  4. Zespół Szkół Mechaniczno- Elektrycznych i Elektronicznych
  5. IV Liceum Ogólnokształcące
  6. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i 8 Liceum Ogólnokształcące
  7. III Liceum Ogólnokształcące
  8. I Liceum Ogólnokształcące
  9. Zespół Szkół Samochodowych
  10. Zespół Edukacyjny Blok
 

 

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

I tydzień

 

 

18.10.

pn

14.30

ZSGH - ZSMEiE

 

18.10

pn

16.30

I LO ? III LO

 

19.10

wt.

14.00

V LO ? VIII LO

 

19.10

wt.

16.00

X LO ? XIII LO

 

20.10

śr

15.00

ZST ? ZEBlok

 

20.10

śr

16.30

IV LO - ZSSam

 

II tydzień 

 

25.10

pn

16.30

ZSMEiE ? IV LO

 

26.10

wt

14.30

ZEBlok ? VIII LO

 

26.10

wt

15.30

V LO ? III LO

 

26.10

wt

16.00

X LO - ZSGH

 

27.10

śr

15.00

ZST ? I LO

 

28.10

cz

14.00

XIII LO - ZSSam

 

III tydzień

 

02.11

wt

14.30

ZEBlok ? III LO

 

02.11

wt

14.45

ZST ? VIII LO

 

02.11

wt

16.00

X LO - ZSSam

 

02.11

wt

14.30

ZSGH ? IV LO

 

04.11

czw

14.00

XIII LO - ZSMEiE

 

04.11

czw

14.00

V LO ? I LO

 

IV tydzień

 

15.11

pn

14.30

ZSGH ? XIII LO

 

15.11

pn

15.40

ZSSam - ZSMEiE

 

15.11

pn

16.30

I LO ? ZEBlok

 

16.11

wt

14.00

V LO ? ZST

 

17.11

śr

15.30

VIII LO* ? III LO

 

17.11

śr

16.30

IV LO - X LO

 

V Tydzień

 

22.11

pn

15.40

ZSSam - ZSGH

 

22.11

pn

16.30

ZSMEiE ? X LO

 

23.11

wt

14.45

ZST ? III LO 

 

23.11

wt

15.30

V LO - ZEBlok  

 

24.11

śr

15.30

VIII LO* ? I LO

 

24.11

śr

16.30

IV LO ? XIII LO

 

 

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości