Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

38Juniorzy UKS Budowlanka - Chemik I Bydgoszcz - 2:3 (17:25/25:23/19:25/25:15/8:15). Zagraliśmy bardzo dobry mecz ligowy, próbowaliśmy walczyć o zwycięstwo ale w piątym secie lepsi byli bydgoszczanie. Gratulacje dla zespołu za waleczność.
Młodzicy UKS Budowlanka grają lepiej, ale bez wygranej w kolejnym turnieju ligowym.
 
 
 

W niedzielę juniorzy rozegrali mecz ligowy z Chemikiem I Bydgoszcz. Zawody stały na bardzo dobrym poziomie sportowym. Prowadzenia w meczu zmieniały się w każdym secie dla innego zespołu. Chemik to drużyna Młodej Ligi z dużym doświadczeniem ligowym, tym bardziej należy pochwalić UKS za waleczność i dobrą postawę w zawodach. Mogło dojść do niespodzianki. Dobry mecz UKS-u to również ogranie w ubiegłym tygodniu na turnieju w Malborku. Pracujemy dalej na treningach aby forma była wysoka w meczach ze Stalą Grudziądz i Chemikiem II.

UKS Budowlanka - Chemik I Bydgoszcz - 2:3 (17:25/25:23/19:25/25:15/8:15)

W meczu grali:

Jacek Paradowski, Krystian Kozłowski, Mikołaj Tempczyk, Joachim Trenk, Krystian Nazarek, Adam Piątek, Kamil Matyjaszek, Adam Szczupakowski, Kamil Rutkowski, Oskar Wiśniewski, Aleksander Angowski, Piotr Mincer, Jakub Godurowski, trener Bogdan Mossakowski
 
Turniej Młodzików:
Młodzicy UKS Budowlanka grają po raz pierwszy w rozgrywkach ligowych. Próbują wygrywać sety i dzisiaj byli blisko wygrania pierwszego seta. Muszą dalej pracować na treningach i szukać swojej szansy w kolejnych turniejach. Dzisiejsze zawody grali lepiej niż poprzedni turniej.
 
Wyniki:
  1. AZS OŚ Toruń - Koset Grudziądz - 0:2 (19:25/15:25)
  2. Koset Grudziądz - UKS Budowlanka - 2:0 (25:11/25:8)
  3. UKS Budowlanka - AZS OŚ Toruń - 0:2 (24:26/12:25)

W turnieju grali:

Kacper Sikora, Wojciech Więcławski, Paweł Frątczak, Dawid Podobieński, Maciej Bielawski, Olaf Januszewicz, Kacper Banach, Wiktor Sipak, Igor Jankowski, Zakir Akhmedov, Maciej Konopka, Wojciech Supryn, trener Miłosz Płomiński

 

logoakademia