Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

Mecz Gwiazd 2018 regulamin
sobota, 06 lutego 2016 13:21
XVII MECZ GWIAZD PÓŁNOC - POŁUDNIE LIGI SIATKÓWKI SZKÓŁ ŚREDNICH 2017/2018
 

W związku z organizacją XVII MECZU GWIAZD PÓŁNOC - POŁUDNIE Ligi Siatkówki Szkół Średnich Dziewcząt i Chłopców, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wytypowanie uczniów Waszej szkoły do udziału w meczu Szkoła (opiekun) typuje po 2 zawodników(czki) do drużyny.

Typowanie dziewcząt do zespołów Północy i Południa odbywa się na zasadzie, że drużyny zajmujące aktualnie (02.01.2018) w tabeli miejsca nieparzyste przypisane będą do zespołu Północy a parzyste do zespołu Południa.
W przerwie między setami odbędzie się konkurs "Gwoździa"

Dziewczęta:
Północ – I LO, V LO, TMenedż, ZSIŚ, ZEBlok - opiekun Pani Ewa Trawińska
Południe – ZSPS8LO, IV LO, ZST, VII LO, IX LO - Pan Piotr Miller

Chłopcy:
Północ:  X LO, ZSPS8LO, ZSMEIE, ZSSam, II LO, ZEBlok - Pan Piotr Kempa
Południe: ZST, IV LO, I LO, ZSIŚ, TMenedż, VI LO, IX LO - Pani Iwona Żyndul

Wytypowanych zawodników należy zgłosić do dnia 12.01.2018 do koordynatora ligi e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Mecze odbędą się 24.01.2018 w hali X LO LO ul. Św Katarzyny:
1. Dziewczęta godz. 12.00
2. Chłopcy godz.13.00

Zbiórka zawodniczek i zawodników w dniu meczu o godz.11.15 w hali X LO LO.


Chcemy podkreślić, że udział w meczu jest wyróżnieniem dla uczniów biorących udział w rozgrywkach Ligi Szkół Średnich. Po meczu odbędzie się uroczyste zakończenie ligi.

Serdecznie zapraszamy trenerów, opiekunów zespołów do uczestnictwa w imprezie.

 

    DZIEWCZĘTA    
PÓŁNOC     POŁUDNIE  
I LO

Spisz Annna

Dombrowska Aleksandra

 
ZSPS8LO

Kochanowicz Julia

Błotnicka Wiktoria

V LO

Kowalska Aleksandra

Huterska Natalia

  IV LO

Górniak Anna

Witczak Wiktoria

TMenedż

Jęderzejczak Daria

Zarecka Judyta

  ZST

Górecka Paulina

Budziło Oliwia

ZSIŚ

Polak Józefina

Waszyńska Dominika

  VII LO

Rosicka Michalina

Nowacka Weronika

ZEBlok

Kasprzak Aleksandra

Głowińska Klaudia

  IXLO

Czachowska Zofia

Nadachewicz Wiktoria

opiekun Ewa Trawińska   opiekun Piotr Miller
     
   CHŁOPCY   
PÓŁNOC     POŁUDNIE  
X LO

Matyjaszek Kamil

Rewers Hubert

Godurowski Jakub

Angowski Aleksander

  ZST

Nazarek Krystian

Paradowski Jacek

ZSPS8LO

Kalka Bartosz

Mincer Piotr

  IV LO

Piątek Adam

Aleksandrowicz Paweł

ZSMEIE

Kozlowski Krystian

Czynszak Patryk

  I LO

Wiśniewski Oskar

Dębski Konrad

ZSSam

Ośmiałowski Radosław

Janicki Mateusz

  ZSIŚ

Duszyński Adrian

Ćwikliński Maciej

II LO Nie ma   TMenedż

Górecki Kamil

Warachowski Jakub

ZEBlok

Wierzbowski Maciej

Wiśniewski Jakub

  VI LO

Masłowski Kacper

Kowalski Piotr

      IX LO

Wiśniewski Paweł

Tabara Michał

opiekun Piotr Kempa   opiekun Iwona Żyndul
 

logoakademia

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości