UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

34Juniorzy UKS Budowlanka zdobyli brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Z drugiego miejsca w województwie pod koniec lutego zagramy w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Juniorów.
W ostatnim meczu ulegliśmy we własnej hali Chemikowi II Bydgoszcz 1:3 (23:25/23:25/25:23/16:25).

Mecz był bardzo wyrównany w 3 setach o wygranej decydowały dwie końcowe piłki. W czwartym secie zabrakło koncentracji i goście pewnie wygrali decydującą partię .
Mamy nad czym pracować na treningach ale gra zespołu wygląda coraz lepiej. Teraz chwila odpoczynku i od drugiego tygodnia ferii przygotowania do MP.