Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

OBÓZ SPORTOWY UKS BUDOWLANKA - 14-22.08.2015 PLUSKOWĘSY

 

Na obozie przebywa 25 zawodników oraz 3 trenerów. Większość zajęć treningowych odbywa się w hali sportowej. Pracujemy głównie nad techniką gry. W grupie starszej część zajęć przeznaczamy na trening taktyki. Obóz ma typowy rozkład dnia od rozruchu porannego poprzez apel, zajęcia treningowe przedpołudniowe i popołudniowe. Wieczorami rozgrywany małe gry siatkarskie oraz  mecze piłkarskie. Ważnym elementem szkoleniowym są pokazy filmów "Akademii Siatkarskiej" oraz oglądanie i analiza  szkoleniowych materiałów z siatkówki.
Pomiędzy treningami zawodnicy wypoczywaja, grają w gry świetlicowe i tenisa stołowego.
Kilkakrotnie plażowaliśmy i pływaliśmy w jeziorze w ośrodku wypoczynkowym w Zalesiu.
W minioną niedzielę popołudnie przeznaczyliśmy na odwiedziny rodziców. Przygotowaliśmy dla rodziców we wszystkich grupach szkoleniowych krótkie pokazy umiejętności gry.
Główną atrakcją spotkania były mecze siatkarskie "Mamusie - Najmłodsi" oraz mecz główny "Tatusie - Kadeci". Zabawa była super, rodzice dopisali w stu procentach. Wspólny poczęstunek przy wspaniałych wypiekach kulinarnych rodziców oraz kawie  zakończył miłe spotkanie. Myślimy, że rodzice również są zadowoleni ze spotkania, które staje się ważnym momentem integracyjnym dla członków klubu.
Imprezami kończącymi obóz będzie wspólne ognisko oraz chrzest młodych adeptów siatkówki na zawodników UKS-u.
Po obozie w zbliżającą się niedzielę miłym akcentem sportowym będzie udział naszych dwóch zespołów siatkówki w meczach z Norwegią. Mecze odbędą się na prośbą fundacji "Jerzego Huberta Wagnera" przy okazji odbywającego się w Toruniu "Memoriału H.J Wagnera" z udziałem zespołów z Iranu, Francji, Japonii i Polski.  Mecze naszych zespołów odbędą się w niedzielę o godz. 10.00 na hali IV LO ul. Warszawska

Poniżej zamieszczamy galerię obozową, którą będziemy uzupełniać zdjęciami z kolejnych wydarzeń obozowych.

 

 

 

 
1procentbaner

logoakademia