Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

MISTRZOSTWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - 28-29.05.2015

 

TURNIEJ DZIEWCZĄT - 28.05.2015

Do rywalizacji dziewcząt przystąpilo 17 zespołów, turniej rozegraliśmy w czwartek 28.05.2015. Pogoda dopisała, turniej przebiegł sprawnie dzięki zaangażowaniu organizatorów i sędziów. Gry stały na dobrym poziomie sportowym, ponieważ w klilku zespołach grały byłe i obecne siatkarki z toruńskiego klubu. Zaangażowanie, waleczność w meczach dziewcząt podobały się licznie zgromadzonej publicznośći z toruńskich szkół.

Najlepszą parą siatkarek plażowych zostały uczennice z ZSPSiVIII LO2 (Oliwia Stępień/ Weronika Majewska), które w finale pokonały V LO1 (Zuzanna Pulikowska/Agata Stankiewicz).

W meczu o 3 miejsce IV LO ( Marta Szlaszyńska/Weronika Lesińska) zwyciężyło III LO1 (Karolina Chyłek/Marta Majewska).

Wyniki dziewcząt indywidualnie:
 
1 miejsce - ZSPSiVIII LO2
2 miejsce - V LO1
3 miejsce - IV LO
4 miejsce - III LO1
5-6  - ZST1, X LO
7-8  - ZSPSiVIII LO1, VII LO2
9-12 - I LO1, VI LO2, ZST2, III LO2
13-16 - VII LO1, VI LO1, I LO2, V LO2
17 - II LO
 
KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA DZIEWCZĄT:
 
1. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO
2. V Liceum Ogólnokształcące
3. III Liceum Ogólnokształcące
4. IV Liceum Ogólnokształcące
5. Zespół Szkół Technicznych
6. VII Liceum Ogólnokształcące
7. X Liceum Ogólnokształcące
8-9. I Liceum Ogólnokształcące
8-9. VI Liceum Ogólnokształcące
10. II Liceum Ogólnokształcące
 

 LISTA STARTOWA DZIEWCZĄT

  1. II LO - Wioleta Muczko, Michalina Krok, opiekun Małgorzata Madajczyk
  2. V LO1 - Pulikowska Zuzanna, Stankiewicz Agata
  3. V LO2 - Chłodowska Agnieszka, Bulińska Aleksandra, opiekun Aleksandra Niezgoda
  4. IV LO - Szlaszyńska Marta, Lesińska Weronika, opiekun Iwona Żyndul
  5. VI LO1 - Zamorowska Oliwia, Śliwinska Magdalena
  6. VI LO2 - Weiss Julia, Milewska Magdalena, opiekun Ewa Trawińska
  7. VII LO1 - Winiarska Agata, Krzyżanowska Paulina
  8. VII LO2 - Grzybowska Hanna, Chrzanowska Natalia, opiekun Adam Mach
  9. I LO1 - Skica Klaudia, Sądej Aleksandra
  10. I LO2 - Orzechowska Aleksandra, Balina Paulina, opiekun Ryszard Neunert
  11. X LO1 - Olechnowicz Marta, Jagielska Julia, opiekun Mariusz Soja
  12. III LO1 - Chyłek Karolina, Majewska Marta
  13. III LO2 - Ciechacka Aleksandra, Świerczyńska Aleksandra, opiekun Krzysztof Petrowski
  14. ZSPSi8LO1 - Paul Natalia, Wolińska Paulina
  15. ZSPSi8LO2 - Stępień Oliwia, Majewska Weronika, opiekun Maciej Wiśniewski
  16. ZST1 - Skrzypczak Kinga, Budziłlo Oliwia
  17. ZST2 - Korpas Julia, Kulpa Joanna, opiekun Maciej Wachowski

TURNIEJ CHŁOPCÓW - 29.05.2015

 W piątek, przy dobrej pogodzie rozegraliśmy turniej chłopców.  W mistrzostwach  wzięły udział 24 zespoły. Mały maraton siatkarski zakończyliśmy po 8 godzinach gier. Kilka par kandydowało do zwycięstwa w turnieju. 

Mistrzami Torunia została drużyna V LO2 (Kacper Klejna/ Mikołaj Wojciechowski), która w finale pokonała zespół ZSPSiVIII LO1 (Michał Maliszewski/Jacek Zalewski).

W meczu o 3 miejsce IV LO1 (Oskar Lewicki/Maciej Adamski) lepsze od I LO2 (Maciej Ślebioda/Mikołaj Kowalski).

Wyniki indywidualne chłopców:

1 miejsce - V LO2
2 miejsce - ZSPSiVIII LO1
3 miejsce - IV LO1
4 miejsce - I LO2
5-6 - III LO1, X LO
7-8 - ZSSam1, ZEBlok1
9-12 - V LO1, III LO2, II LO1, I LO1
13-16 - ZSOiTNr13/1, VII LO1, ZSPSiVIII LO2, ZST
17-23 - ZEBlok2, ZSMEiE, II LO2, ZSTiONr13/2, VII LO2, ZSSam2, IV LO2,
24 - VI LO
 
KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA CHŁOPCÓW:
 
1. V Liceum Ogólnokształcące
2. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO
3. I Liceum Ogólnokształcące
4. IV Liceum Ogólnokształcące
5. III Liceum Ogólnokształcące
6. X Liceum Ogólnokształcące
7-8. Zespół Szkół Samochodowych
7-8. Zespół Edukacyjny Blok
9. II Liceum Ogólnokształcące
10-11. VII Liceum Ogólnokształcące
10-11. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych NR 13
12. Zespół Szkół Technicznych
13. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych
 
 
 LISTA STARTOWA CHŁOPCÓW
  1. V LO1 - Nowakowski Rafał, Graczyk Mateusz
  2. V LO2 - Klejna Kacper, Wojciechowski Mikołaj, opiekun Lerch Dariusz
  3. ZSMEIE - Dybka?, Janczewski?, opiekun Butkiewicz Jacek
  4. ZSOiT nr13/1 - Owczarczyk Kamil, Śmigielski Dawid
  5. ZSOiT nr13/2 - Jarząbkowski Piotr, Kwiatkowski Patryk, opiekun Ewa Winczura
  6. II LO1 - Romanowski Kamil, Kopczyński Dawid
  7. II LO2 - Żurawski Bartosz, Łagodziński Bartosz, opiekun Małgorzata Madajczyk
  8. ZST - Pawłowski Damian, Gembka Dawid, opiekun Tyburski Michał
  9. ZSSam1 - Kierys Krzysztof, Ośmiałowski Radosław
  10. ZSSam2 - Stempczyński Michał, Jakubczak Kami, opiekun Andrzej Ruszkowskil
  11. IV LO1 - Lewicki Oskar, Adamski Maciej
  12. IV LO2 - Jakubowski Łukasz, Zagórzyński Bartłomiej, opiekun Iwona Żyndul
  13. ZEBlok1 - Chęciński Kacper, Beck Mateusz
  14. ZEBlok2 - Gruszczyński Bartosz, Snopkowski Kamil, opiekun Piotr Kempa
  15. VII LO1 - Kruszyński Paweł, Kruszyński Krzysztof
  16. VII LO2 - Machała Adam, Paliwoda Miłosz, opiekun Adam Mach
  17. I LO1 - Lewandowski Marcin, Wiśniewski Mateusz
  18. I LO2 - Ślebioda Maciej, Kowalski Mikołaj, opiekun Ryszard Neunert
  19. X LO - Gąsiorowski Patryk, Zwoliński Aleksander, opiekun Magda Podsiadło-Stępień
  20. III LO1 - Rozslaniec Michał, Racławski Michał
  21. III LO2 - Jędrzejczak Bartosz, Wudarski Mateusz, opiekun Krzysztof Petrowski
  22. ZSPSi8LO1 - Maliszewski Łukasz, Zalewski Jacek
  23. ZSPSi8LO2 - Wierzbowski Maciej, Małkiewicz Edwin, opiekun Maciej Broczek
  24. VI LO - Kubacki Paweł, Chłopecki Adam

 

 

 

 

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości