Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

30Kadeci UKS Budowlanka zajęli 5 miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski i nie zakwalifikowali się do dlaszych rozgrywek. Zespół rozegrał dobre mecze ale jedno zwycięstwo nad MUKS Piętnastka Białystok to za mało aby grać w kolejnej fazie rozgrywek.
 
 
 
 
 

W zawodach wzięło udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy.

Grupa I - UKS Serbinów Biała Podlaska, RCS Czarni Radom, MUKS Piętnastka Białystok
Grupa II - AZS UWM Olsztyn, BAS Bialystok, UKS Budowlanka Toruń
 
W grupie II:
UKS Budowlanka - AZS UWM Olsztyn - 0:3
UKS Budowlanka - BAS Bialystok - 1:3
W meczu o 5-6 miejsce:
UKS Budowlanka Toruń - MUKS Piętnastka Białystok - 3:1

W turnieju zagraliśmy dobrze. Mieliśmy szansę na dobry wynik z BAS Białystok. W setach było 1:1 i w trzecim secie prowadziliśmy grę, mieliśmy przewagę 4 pkt jednak nie potrafiliśmy utrzymać jej do końca seta. BAS Białystok wygrał ostatnie punkty trzeciego seta. W czwartej partii próbowaliśmy zagrać lepiej ale przeciwnik był bardziej dokładny, kończyl własne akcje w ataku i zwyciężył w meczu 3:1.

W meczu o 5 miejsce z MUKS Piętnastka Białystok byliśmy mało skoncentrowani w 1 secie, którego przegraliśmy. W kolejnych setach zagraliśmy lepiej i osiągnęliśmy korzystny wynik wygrywając mecz 3:1.

Wyjazd ze względw szkoleniowych był potrzebny, zawodnicy mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z dobrymi zespołami. Teraz pozostaje wyciągnąć trafne wnioski i solidnie pracować na treningach.

W meczach grali:

Milosz Jankowski, Krystian Kozłowski, Wiktor Krzysztofowicz, Jacek Paradowski, Kacper Klejna, Krystian Nazarek, Kamil Matyjaszek, Kamil Rutkowski, Piotr Mincer, Konrad Koszykowski, Mikołaj Tempczyk, Mikołaj Jakubowski, trener Bogdan Mossakowski

 
 

logoakademia

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości