Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

2 Dobra gra seniorów UKS Budowlanka na turnieju w Ostródzie.
Wygrali z Chemikiem Olsztyn, Truso Elbląg, Salosem Ostroda, Gim-Net Mońki oraz po dobrym meczu ulegli MDK Warszawa.
Turniej był sprawdzianem przed rozgrywkami ligowymi.

 alt

 

Libero zespołu: "Do Ostródy pojechaliśmy w okrojonym składzie ale za to z nowymi zawodnikami, którzy dołączyli do nas przed nowym sezonem. Mimo tego, że nie odbyliśmy do tej pory ze sobą zbyt dużej liczby treningów, zaprezentowaliśmy się na turnieju całkiem nieźle, ulegając po zaciętej walce tylko drużynie z Warszawy. Bardzo pewnie pokonaliśmy za to pozostałe drużyny, w tym uznanego i doświadczonego Chemika Olsztyn. Nie grało się nam łatwo, bo natężenie spotkań w ciągu tych dwóch dni było intensywne ale daliśmy radę, choć nie ukrywam, że pozostaje mały niedosyt po meczu ze stołeczną drużyną. Wciąż jesteśmy jednak na etapie przygotowań do rozgrywek trzecioligowych, które ruszają pod koniec października i nadal sukcesywnie musimy poprawiać wszystkie elementy gry.
Na najbliższy sezon naszym celem jest wygranie wojewódzkiej III Ligi i w efekcie zajście jak najdalej w turniejach barażowych i awans klasę wyżej."

W zespole grali:

Paweł Kozłowski, Maciej Matłosz, Miłosz Szwaba, Kamil Więciorkowski, Rafał Nowakowski, Mateusz Graczyk, Damian Ziółkowski, Tomasz Janiszewski, Borys Suhak, trener Michał Tyburski

 

 

logoakademia

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości