Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

XI MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ BUDOWLANYCH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
TORUŃ – 03.06.2014

We wtorek 03.06.2014 w Toruniu na boiskach Centrum Siatkówki Plażowej przy Zespole Szkół Technicznych odbyły się XI Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców.
W zawodach wzięło udział 30 zespołów z różnych stron Polski. Turniej odbył się w ramach współzawodnictwa Ogólnopolskich Igrzysk Szkół Budowlanych.
Rozegraliśmy kilkadziesiąt gier a najciekawszez z nich przypadły na mecze finałowe, w których rywalizowała młodzież uprawiająca siatkówkę wyczynowo. Mecze chłopców stały na bardzo dobrym poziomie sportowym. Licznie zgromadzona publiczność mogła oglądać dużo wspaniałych zagrań w obronie i ataku. Turniej dziewcząt i chłopców rozegraliśmy systemem podwójnych eliminacji. Atrakcją dla uczestników była oczywiście coroczna dobra "grochóweczka".

Turniej Chłopców:

Mistrzami Polski została para Adam Sobota/Wojciech Fortuna – Kielce1, która w finale pokonała kolegów szkolnych Kielce2 – Bartosz Dzierżyński/Przemysław Salwerowicz.
W meczu o 3 miejsce Wieluń2 - Tomasz Wencel/Damian Furmańczyk lepszy od Międzyrzecza2 - Łukasz Michałowicz/Konrad Nowak

Wyniki indywidualne chłopców:
1 miejsce – Kielce1
2 miejsce – Kielce2
3 miejsce – Wieluń2
4 miejsce – Międzyrzecz2
5-6 miejsce – Grudziądz1, Grudziądz2
7-8 miejsce – Iława, Włocławek1
9-12 miejsce – Wieluń1, ZST Toruń2, Nadróż1, Międzyrzecz1
13-16 miejsce – ZSE Blok Toruń, Ruda Śląska2, Elbląg, Nadróż2
17-19 miejsce – ZST Toruń1, Włocławek2, Ruda Śląska1

Drużynowo chłopcy:
1 miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach
2 miejsce - Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
3 miejsce - Zespół Szkół Budowlanych w Międzyrzeczu
4 miejsce - Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu
5 miejsce - Zespół Szkół Budowlanych we Włocławku
6 miejsce - Zespół Szkół Nr 4 w Nadrożu
7 miejsce - Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939r w Iławie
8 miejsce - Zespół Szkół Technicznych w Toruniu
9 miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej
10-11 miejsce - Zespół Edukacyjny BLOK w Toruniu ; Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu

 

Turniej dziewcząt:

Mistrzyniami Polski została para Karolina Chołuj/Adrianna Topolewska – Iława1, która w finale pokonała Nadróż2 – Roksana Salach/Dominika Łukowska.
W meczu o 3 miejsce Kielce1 Paulina Latała/Sara Pięt lepsze od Poznania Martyna Turowska/Hanna Piechowiak

Wyniki indywidualne dziewcząt:

1 miejsce – Iława 1
2 miejsce – Nadróż2
3 miejsce – Kielce1
4 miejsce – Poznań
5-6 miejsce – Wieluń2, Nadróż1
7-8 miejsce – Wieluń1, Kielce2
9-11 miejsce – Iława2, Toruń1, Toruń2

 

Drużynowo dziewczęta:
1 miejsce – Zespół Szkół Nr 4 w Nadrożu
2 miejsce - Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939r w Iławie
3 miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnzjalnych nr 1 w Kielcach
4 miejsce - Zespół Szkół Budowlanych w Poznaniu
5 miejsce - Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu
6 miejsce - Zespół Szkół Technicznych w Toruniu

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCÓW

  1. Zespół Szkół Budowlanych we Włocławku 1 - Artur Tkaczyk, Arek Wojciechowski
  2. Zespół Szkół Budowlanych we Włocławku 2 - Bartosz Rutkowski, Kamil Wilczyński, opiekun Robert Kacprzak
  3. Zespół Szkół Technicznych w Toruniu 1 - Damian Pawłowski, Szymon Stasiorowski
  4. Zespół Szkół Technicznych w Toruniu 2 - Radoslaw Róg, Piotr Kędzierski, opiekun B.Mossakowski, M.Tyburski
  5. Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939r. w Iławie - Michał Mazurkiewicz, Dawid Zelma, opiekun Elżbieta Padro
  6. Zespół Szkół Budowlanych w Międzyrzeczu 1 - Michał Banasiak, Marcin Szulikowski
  7. Zespół Szkół Budowlanych w Międzyrzeczu 2- Łukasz Michałowicz, Konrad Nowak, opiekun Michał Markowski
  8. Zespół Edukacyjny BLOK w Toruniu - Adam Romanowski, Miłosz Żero, opiekun Piotr Kempa
  9. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach 1 - Adam Sobota, Wojciech Fortuna
  10. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach 2 - Bartosz Dzierżyński, Przemysław Salwerowicz, opiekun Krzysztof Wanat
  11. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu - Patryk Bocheński, Krystian Sawka, opiekun Tomasz Wysocki
  12. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im.Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej 1 - Daniel Matyszek, Kamil Ostrowski, opiekun Loda-Fila
  13. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im.Mikołaja Kopernika w Rudzie Śląskiej 2 - Grzegorz Możdżonek, Damian Poprawa, opiekun Bożena Loda-Fila
  14. Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu 1 - Łukasz Szymanek, Szymon Bednarek
  15. Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu 2 - Tomasz Wencel, Damian Furmańczyk, opiekun Marek Stasiak
  16. Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu 1 - Kumiński Artur, Tarniowy Denis
  17. Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu 2 - Ilczyszyn Maciej, Sanecki Dawid, opiekun Zdzisław Olkowski
  18. Zespół Szkół Nr 4 w Nadrożu 1 - Damian Gołębiewski, Łukasz Betlejewski
  19. Zespół Szkół Nr 4 w Nadrożu 2 - Aleksander Olszewski, Błażej Dąbrowski, opiekun Paweł Brokos

LISTA STARTOWA DZIEWCZĄT

  1. Zespoł Szkół Budowlanych w Poznaniu - Hanna Piechowiak, Martyna Turowska, opiekun Rafał Pietz
  2. Zespół Szkół Technicznych w Toruniu 1 - Klementyna Serwatka, Sandra Kaszak
  3. Zespół Szkół Technicznych w Toruniu 2 - Beata Czerwińska, Anna Wierzbowska, opiekun Maciej Wachowski
  4. Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939r. w Iławie 1 - Karolina Chołuj, Adrianna Topolewska
  5. Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939r. w Iławie 2 - Jagoda Polak, Roksana Zajko, opiekun Elżbieta Padro
  6. ZSP nr 1 w Kielcach 1 - Paulina Latała, Sara Pięt
  7. ZSP nr 1 w Kielcach 2 - Ilona Buczek, Weronika Sitarz, opiekun Krzysztof Wanat
  8. Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu 1 - Lidia Zabiegła, Natalia Górska
  9. Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu 2 - Małgorzata Sadowa, Katarzyna Widera, opiekun Marek Stasiak
  10. Zespół Szkół Nr 4 w Nadrożu 1 - Marta Graczyńska, Klaudia Kłosowska
  11. Zespół Szkół Nr 4 w Nadrożu 2 - Roksana Salach, Dominika Łukowska, opiekun Paweł Brokos

Mistrzostwa zorganizowali:
UKS Budowlanka Toruń, Zespół Szkół Technicznych w Toruniu, Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia oraz TKKF Budowlani w Warszawie

Dyrektor turnieju: Bogdan Mossakowski

 

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości