Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

MISTRZOSTWA TORUNIA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT - 30.05.2014

 

Na piaskowych boiskach Centrum Siatkówki Plażowej ZST do rywalizacji o mistrzostwo Torunia dziewcząt stanęło 19 zespołów. Zawody rozegraliśmy przy wspaniałej, słonecznej pogodzie. Turniej obserwowoało wielu kibiców, szczególnie chlopców, których interesowała rywalizacja sportowa koleżanek ze szkoły.
Turniej podobnie jak w latach ubiegłych rozegraliśmy systemem podwójnych eliminacji. Gry o mistrzowskie medale były emocjonujące, a w kilku z nich o zwycięstwie decydowały końcowe fragmenty gry.

Mistrzyniami Torunia została para V LO1 Anna Lewandowska, Ewa Gustowska, które w finale zwyciężyły III LO2 Aleksndrę Ciechacką i Agatę Peszyńską.

W meczu o 3 miejsce III LO1 Marta Majewska, Karolina Chyłek pokonały ZSPSiVIII LO Oliwię Stępień, Sandrę Derkowską.

Klasyfikacja indywidualna:

1 miejsce - V LO1
2 miejsce - III LO2
3 miejsce - III LO1
4 miejsce - ZSPSiVIII LO1
5-6 miejsce - X LO2, VI LO1
7-8 miejsce - X LO1, IX LO1
9-12 miejsce - VII LO2, I LO1, V LO2, ZSPSiVIII LO2
13-16 miejsce - VII LO1, IV LO, ZST2, ZST1
17-19 miejsce - VI LO2, IX LO2, I LO2
 
Klasyfikacja zespołowa szkół:
  1 miejsce - III LO (9+8=17 pkt)
  2 miejsce - V LO (3+10=13 pkt)
  3 miejsce - ZSPSiVIII LO (3+7=10 pkt)
  4 miejsce - X LO (4+5=9 pkt)
  5 miejsce - VI LO (1+5=6 pkt)
  6 miejsce - IX LO (1+4=5)
  7 miejsce - VII LO (2+3=5 pkt)
  8 miejsce - I LO (1+3=4 pkt)
  9 miejsce - ZST (2+2=4 pkt)
10 miejsce - IV LO (2 pkt)
 

LISTA STARTOWA DZIEWCZĄT - 30.05.2014 g.10.00

  1. ZST1 - Klementyna Serwatka, Sandra Kaszak
  2. ZST2 - Beata Czerwińska, Anna Wierzbowska, opiekun Maciej Wachowski
  3. V LO1 -  Anna Lewandowska, Ewa Gustowska
  4. V LO2 -  Agata Stankiewicz, Hanna Sikora, opiekun A.Niezgoda
  5. VI LO1 - Patrycja Gręźlik, Natalia Mucha
  6. VI LO2 - Oliwia Krawitowska, Karolina Popławska, opiekun Ewa Trawińska
  7. ZSPS i VIII LO1 - Oliwia Stępień, Sandra Derkowska
  8. ZSPS i VIII LO 2 - Anna Zygmunt, Martyna Kuraszkiewicz, opiekun Wiesława Nodzyńska
  9. X LO1 - Marta Olechnowicz, Sandra Pożerska
  10. X LO2 - Julia Jagielska, Marlena Legowska, opiekun Mariusz Soja
  11. IV LO  - Monika Laks , Jagoda Mausolf, opiekun Iwona Żyndul
  12. I LO1 - Paulina Balina, Magdalena Gruźlewska
  13. I LO2 - Anna Celebucka,  Klaudia Skica,  opiekun Ryszard  Neunert
  14. III LO1 - Martyna Majewska, Karolina Chyłek
  15. III LO2 - Aleksandra Ciechacka, Agata Peszyńska, opiekun Krzysztof Petrowski
  16. IX LO1 - Papierska Dominika, Krażewska Monika
  17. IX LO2 - Podlaszewska Martyna, Amanda Tomczak,  opiekun Wiesława Wiśniewska
  18. VII LO1 - Tomaszewska Awa,  Krzyżanowska Paulina
  19. VII LO2 - Słumska Agnieszka, Zalewska Marzena, opiekun Piotr Miler

Zawody zorganizował WSIT UM Toruń oraz UKS "Budowlanka"

 

 
 
 

logoakademia

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości