Menu główne

UKS Budowlanka

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 


REGULAMIN

Organizatorzy:

  1. UKS Budowlanka Toruń
  2. Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia

Miejsce rozgrywek:
Centrum Siatkówki Plażowej przy Zespole Szkół Technicznych w Toruniu, ul. Legionów 19/25

Termin:

  • dziewczęta - 18.05.2016 śr. - godz. 9.00
  • chłopcy  -     19.05.2016 cz. - godz.9.00

Organizacyjne:

  1. Szkoła może zgłosić do rozgrywek 2 zespoły.
  2. Zgłoszenia pisemne (nazwa szkoły, nazwiska i imiona zawodników / zawodniczek oraz opiekuna) prosimy przesłać do 13.05.2016 (skan) na adres  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  3. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami gry w siatkówkę plażową PZPS.
  4. System rozgrywek „brazylijski".
  5. Mecze będą rozgrywane następującym systemem punktowym: jeden set do 21 pkt. lub 2 sety do 15 pkt. w zależności od ilości uczestniczących zespołów.
  6. Losowanie turnieju w dniu zawodów o godz. 8.45.
  7. O miejscu szkoły w zawodach decyduje suma punktów dwóch zespołów wg schematu 1m-10pkt; 2m-9; 3m-8; 4m-7; 5-6m-5; 7-8m-4; 8-12m-3; 13-16m-2; 18-24-1. W przypadku równej ilości punktów kilku zespołów o wyższej  pozycji szkoły w turnieju decyduje wyższe miejsce w turnieju jednej z drużyn lub udział dwóch zespołów.
  8. W czasie trwania turnieju zespoły szkolne są pod opieką nauczyciela, jeżeli opiekun  pozostawi zespoł bez opieki organizator zobowiązany będzie do wycofania drużyny z turnieju.
  9. Nagrody: dyplomy i puchary dla szkół oraz medale dla uczniów / uczennic.
  10. Za aktualne badania lekarskie odpowiedzialność ponosi opiekun drużyny.
  11. Dyrektor turnieju: Bogdan Mossakowski. tel. 505 454 153, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  12. Zgłoszenia zespołów oraz wszystko o turnieju na stronach www.siatkowka.torun.pl

 

LISTA STARTOWA CHŁOPCÓW

  1. ZEBlok1 - Mateusz Beck, Kacper Chęciński
  2. ZEBlok2 - Bartosz Gruszczyński, Kamil Snopkowski, opiekun Piotr Kempa
  3. V LO - Kacper Klejna, Paweł Pomorski, opiekun Dariusz Lerch
  4. ZSSam1 - Kierys Krzysztof, Ośmiałowski Radosław
  5. ZSSam2 - Swoiński Łukasz, Ratowski Łukasz, opiekun Andrzej Ruszkowski
  6. IV LO1 - Zgórzyński Bartłomiej, Stępak Stanisław
  7. IV LO2 - Czapski Damian, Piątek Adam, opiekun Iwona Żyndul
  8. II LO1 - Jankowski Miłosz, Nowak Sebastian, opiekun Sławomir Masłowski
  9. ZSMEIE1 - Kozłowski Krystian, Czynszak Patryk
  10. ZSMEIE2 - Komolibio Bryan, Kozłowski Mateusz
  11. VII LO1 - Kruszyński Paweł, Osiński Jakub
  12. VII LO2 - Paliwoda Milosz, Suska Norbert, opiekun Piotr Miler
  13. I LO1 - Krzysztofowicz Wiktor, Szafarz Dawid
  14. I LO2 - Macuk Paweł, Małecki Michał, opiekun Ryszard Neunert
  15. ZST1 - Gembka Dawid, Paradowski Jacek
  16. ZST2 - Mazur Jakub, Zglenicki Michał, opiekun Michał Tyburski
  17. VIII LO1 - Maliszewski Michał, Zalewski Jacek
  18. VIII LO2 - Wierzbowski Maciej, Dziwulski Jakub, opiekun Maciej Broczek
  19. III LO1 - Racławski Michał, Jędrzejczak Bartosz
  20. III LO2 - Rostkowski Jakub, ostrowski Mateusz, opiekun Krzysztof Petrowski
  21. X LO - Gąsiorowski Patryk, Rewers Hubert, opiekun Magdalena Podsiadło

 

 

LISTA STARTOWA DZIEWCZĄT

  1. V LO1 - Zuzanna Pulikowska, Agata Stankiewicz
  2. V LO2 - Aleksandra Dudek, Aleksandra Bulińska, opiekun Aleksandra Niezgoda
  3. ZSSam - Ogonowska Napalia, Pakulska Karolina, opiekun Andrzej Rumiński
  4. IV LO - Marta Szlaszyńska, Witczak Wiktoria, opiekun Iwona Żyndul
  5. VI LO - Weiss Julia, Milewska Magdalena, opiekun Ewa Trawińska
  6. VII LO1 - Majek Milena, Sulecka Julia
  7. VII LO2 - Lemieszek Angelika, Chrzanowska Natalia, opiekun Piotr Miler
  8. IX LO1 - Bucholc Wiktoria, Rosicka Michalina
  9. IX LO2 - Kretchmann Marta, Wyszyńska Maja, opiekun Regina Begańska
  10. I LO1 - Smorawska Sara, Spisz Anna
  11. I LO2 - Kaczorowska Zuzanna, Mężyk Karolina, opiekun Agnieszka Talar
  12. VIII LO1 - Predenkiewicz Paulina, Pstrąg Karolina
  13. VIII LO2 - Błotnicka Wiktoria, Salomońska Zuzanna, opiekun Maciej Wiśniewski
  14. ZST - Budziło Oliwia, Skrzypczak Kinga, opiekun Maciej Wachowski
  15. III LO1 - Majewska Martyna, Chyłek Karolina
  16. III LO2 - Ciechacka Aleksandra, Peszyńska Agata, opiekun Krzysztof Petrowski

 

 

 
 

Osiągnięcia

3miejscejuniorow2015


3miejsceseniorow2014


3mmistrzostwapolski2014


wicemistrzseniorow2013


mistrzpolski2013


3mmistrzostwapolski2013


polfinalmistrzostwpolski


mistrzwojewodztwajunior

Relacje wideo

Relacje wideo

Partnerzy