Menu główne

UKS Budowlanka

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości

Siatkarze Zespołu Szkół Technicznych zdobyli brązowy medal w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce- 22-23.03.2014

3002

Siatkarze Zespołu Szkół Technicznych zdobyli brązowy medal w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Iławie. Obroniliśmy medal z ubiegłego roku. Cieszymy się z osiągniętego wyniku.
W mistrzostwach grały zespoły szkolne z Wielunia, Iławy, Olsztyna, Międzyrzecza, Włocławka, Inowrocławia, Nadroża, Torunia.

W zawodach grupowych pokonaliśmy Włocławek 2:0, Inowrocław 2:0. Przegraliśmy nieznacznie awans do gry o mistrzostwo z Międzyrzeczem 0:2. W meczu o brązowy medal wygraliśmy z Nadrożem 2:0.

W zespole grali:

Radosław Róg, Jakub Basiński, Damian Pawłowski, Szymon Stasiorowski, Bartosz Nowacki, Maciej Kończalski, Dawid Gembka, Piotr Kędzierski, Piotr Czajkowski, Dawid Jęziorski, trenerzy Bogdan Mossakowski i Michał Tyburski

Miłą niespodzianką dla naszej szkoły było wręczenie pucharu kapitanowi zespołu za IV miejsce w Polsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Szkół Budowlanych we współzawodnictwie sportowym.

Damian Pawłowski „W imieniu całej drużyny dziękujemy trenerom oraz dyrekcji szkoły za możliwość wyjazdu na te Mistrzostwa".