Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

Siatkarze Zespołu Szkół Technicznych zdobyli brązowy medal w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce- 22-23.03.2014
 

3002


Siatkarze Zespołu Szkół Technicznych zdobyli brązowy medal w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych w Iławie. Obroniliśmy medal z ubiegłego roku. Cieszymy się z osiągniętego wyniku.
W mistrzostwach grały zespoły szkolne z Wielunia, Iławy, Olsztyna, Międzyrzecza, Włocławka, Inowrocławia, Nadroża, Torunia.

W zawodach grupowych pokonaliśmy Włocławek 2:0, Inowrocław 2:0. Przegraliśmy nieznacznie awans do gry o mistrzostwo z Międzyrzeczem 0:2. W meczu o brązowy medal wygraliśmy z Nadrożem 2:0.

W zespole grali:

Radosław Róg, Jakub Basiński, Damian Pawłowski, Szymon Stasiorowski, Bartosz Nowacki, Maciej Kończalski, Dawid Gembka, Piotr Kędzierski, Piotr Czajkowski, Dawid Jęziorski, trenerzy Bogdan Mossakowski i Michał Tyburski

Miłą niespodzianką dla naszej szkoły było wręczenie pucharu kapitanowi zespołu za IV miejsce w Polsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Szkół Budowlanych we współzawodnictwie sportowym.

Damian Pawłowski „W imieniu całej drużyny dziękujemy trenerom oraz dyrekcji szkoły za możliwość wyjazdu na te Mistrzostwa".

 

logoakademia

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości