Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

 SIATKARSKI OBÓZ SPORTOWY UKS Budowlanka Toruń 2018


NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA... czyli 4 punkty kwalifikujące do uczestnictwa w obozie

  1. Wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku, którą otrzyma zawodnik od klubu powinna zostać przekazana właściwemu trenerowi grupy lub do Pani Mirosławy Pietruszyńskiej - Zespół Szkół Technicznych w Toruniu, ul. Legionów 19/25 do dnia 10.06.2018
  2. Potwierdzeniem udziału syna jest wpłata zaliczki w wysokosći 100 zł na konto klubu do 30.04.2018  – konto 64 1020 5011 0000 9502 0115 1455, tytułem: zaliczka na obóz sportowy nazwisko i imię uczestnika.
  3. Uczestnik musi bezwzględnie posiadać aktualne badania lekarskie, których ważność będzie potwierdzona w książeczce zdrowia sportowca. Książeczkę z aktualnymi badaniami należy przekazać kierownikowi obozu na zbiórce przed wyjazdem w dniu 21.08.2018. Uczestnik bez ważnej książeczki zdrowia sportowca nie zostanie dopuszczony do uczestnictwa w obozie. Proszę wziąć pod uwagę aktualne terminy konsultacji z lekarzami medycyny sportowej i zadbać o ważność badań lekarskich z odpowiednim wyprzedzeniem. Więcej...
  4. Całkowitą opłatę za obóz należy dokonać do 22.06.2018 na konto klubu:  PKO BP - 64 1020 5011 0000 9502 0115 1455 - tytułem: obóz sportowy nazwisko i imię uczestnika. Przypominamy, że na podstawie skierowania na obóz wydanego przez klub rodzice mogą ubiegać się o dofinansowanie do wypoczynku dziecka w zakładzie pracy każdego z rodziców

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE

  1. Obóz odbędzie się w dniach 21.08.2018 - 29.08.2018 (9 dni)
  2. Organizator: UKS Budowlanka Toruń
  3. Miejsce obozu: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pluskowęsach
  4. Wyjazd w dniu 21.08.2018 o godz. 8.00 autokarem z boiska szkolnego Zespołu Szkół Technicznych, ul.Legionów 19/25. Zbiórka i odprawa o godz. 7:45
  5. Planowna liczba uczestników: 40 zawodników
  6. Planowana kadra pedagogiczna: Bogdan Mossakowski - kierownik wypoczynku, szef wyszkolenia, mgr i nauczyciel wf, trener piłki siatkowej; Miłosz Płomiński - nauczyciel wf, instruktor piłki siatkowej; Damian Żurawicz - instruktor piłki siatkowej.
  7. Telefon kontaktowy do kierownika wypoczynku: Bogdan Mossakowski - 505 454 153
  8. Na podstawie skierowania na obóz wydanego przez klub rodzice mogą ubiegać się o dofinansowanie do wypoczynku dziecka w zakładzie pracy każdego z rodziców
  9. Uczestnik powinien zabrać na obóz: ręcznik, środki higieny osobistej, piżamę, klapki, kurtkę ortalionową, ciepłą bluzę typu polar, 2 pary obuwia sportowego, 3 komplety strojów sportowych, dresy, bieliznę osobistą, 9 par skarpet, książeczkę zdrowia dziecka, legitymację szkolną
  10. Dodatkowo uczestnik zabiera do spania śpiwór, koc i małą poduszkę (najlepiej, aby rzeczy do spania były podpisane na małych kawałkach materiału i do nich przyszyte)
  11. Zawodnicy bez ważnej książeczki zdrowia sportowca nie mogą uczestniczyć w obozie!
  12. Baza sportowa: nowoczesna hala sportowa (dwa boiska siatkarskie), boisko do piłki nożnej, dwa boiska do siatkówki plażowej, boisko Orlik, las, jezioro w Ośrodku Wypoczynkowym w Zalesiu
  13. Zakwaterowanie w klasach po 4-6 osób, wyżywienie w stołówce na miejscu
  14. Uczestnik zobowiązany jest do bezwzględnego przestrzegania regulaminu obozu, z którym będzie zapoznany w dniu rozpoczęcia obozu
  15. Obóz zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
  16. Uczestnicy będą ubezpieczeni w PZU SA

Zapraszamy Rodziców w niedzielę 26.08.2018 o godz. 15.00 na mecz siatkówki RODZICE - OBOZOWICZE oraz wspólne spotkanie przy kawie i tradycyjnie przy własnych wypiekach

Liczę na dużą frekwencję Rodziców w tym dniu.

Kierownik obozu: mgr Bogdan Mossakowski


 

 Zaliczkę wpłacili:

1. Antczak Piotr

2. Antos Marcin

3. Bilinkiewicz Łukasz

4. Brzostek Tymoteusz

5. Chojnicki Damian

6. Chojnicki Szymon

7. Frątczak Paweł

8. Hołod Oliver

9. Jabłoński Łukasz

10. Jankowski Igor

11. Januszewski Olaf

12. Jaśniewski Jakub

13. Karczewski Mateusz

14. Kasprzykiewicz Konrad

15. Kasprzykiewicz Szymon

16. Kruczkowski Miłosz

17. Kuciński Szymon

18. Kiciński Tomasz

19. Konopka Maciej

20. Konopka Michał

21. Kulpa Jakub

22. Ochocki Jakub

23. Olkiewicz Dominik

24. Osiński Antoni

25. Podobieński Dawid

26. Polakowski Jakub

27. Parysek Antoni

28. Rowiński Maksymilian

29. Sipak Wiktor

30. Supryn Wojciech

31. Szymańczyk Krzysztof

32. Tomaszewski Wiktor

33. Walczak Wojciech

34. Welenc Jakub

35. Więcławski Wojciech

36. Wiśniewski Jan

37. Wrzesiński Jan


 

 

 

logoakademia

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości