Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

 SIATKARSKI OBÓZ SPORTOWY UKS Budowlanka Toruń 2017


NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA... czyli 4 punkty kwalifikujące do uczestnictwa w obozie

  1. Wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku, którą otrzyma zawodnik od klubu powinna zostać przekazana właściwemu trenerowi grupy (najwygodniej) lub do księgowości (Pani Mirosława Pietruszyńska) Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu, ul. Legionów 19/25 do dnia 24.06.2017
  2. Potwierdzeniem udziału syna jest wpłata zaliczki w wys. 100 zł na konto klubu do 30.05.2017 z dopiskiem zaliczka na obóz – konto 64 1020 5011 0000 9502 0115 1455
  3. Uczestnik musi posiadać aktualne badania lekarskie, których ważność będzie potwierdzona w karcie/książeczce zdrowia sportowca. Kartę/książeczkę z aktualnymi badaniami należy przekazać kierownikowi obozu na zbiórce przed wyjazdem w dniu 18.08.2017. Uczestnik bez ważnej karty/książeczki nie zostanie dopuszczony do uczestnictwa w obozie. Proszę wziąć pod uwagę aktualne terminy konsultacji z lekarzami medycyny sportowej i zadbać o ważność badań z odpowiednim wyprzedzeniem. Więcej...
  4. Całkowitą opłatę za obóz należy dokonać do 24.06.2017na konto klubu:  PKO BP - 64 1020 5011 0000 9502 0115 1455 - tytułem: obóz sportowy nazwisko i imię uczestnika. Przypominamy, że na podstawie skierowania na obóz wydanego przez klub rodzice mogą ubiegać się o dofinansowanie do wypoczynku dziecka w zakładzie pracy każdego z rodziców

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE

  1. Obóz odbędzie się w dniach 18.08.2017 - 26.08.2017 (9 dni)
  2. Organizator: UKS Budowlanka Toruń
  3. Miejsce obozu: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pluskowęsach
  4. Wyjazd w dniu 18.08.2017 o godz. 8.00 autokarem z boiska szkolnego Zespołu Szkół Technicznych, ul.Legionów 19/25. Zbiórka i odprawa o godz. 7:45
  5. Liczba uczestników: 40 zawodników (planowana)
  6. Planowana kadra pedagogiczna: Bogdan Mossakowski - kierownik obozu, mgr i nauczyciel wf, trener siatkówki; Michał Tyburski - mgr i nauczyciel wf, trener siatkówki; Miłosz Płomiński  nauczyciel wf instruktor siatkówki, Damian Żurawicz - instruktor siatkówki
  7. Telefon kontaktowy do kierownika wypoczynku: Bogdan Mossakowski - 505 454 153
  8. Na podstawie skierowania na obóz wydanego przez klub rodzice mogą ubiegać się o dofinansowanie do wypoczynku dziecka w zakładzie pracy każdego z rodziców
  9. Uczestnik powinien zabrać na obóz: ręcznik, środki higieny osobistej, piżamę, klapki, kurtkę ortalionową, ciepłą bluzę typu polar, 2 pary obuwia sportowego, 2-3 komplety strojów sportowych, dresy, bieliznę osobistą, 8 par skarpet, książeczkę zdrowia dziecka, kartę zdrowia sportowca, legitymację szkolną
  10. Dodatkowo uczestnik zabiera do spania śpiwór, koc i małą poduszkę (najlepiej, aby rzeczy do spania były podpisane na małych kawałkach materiału i do nich przyszyte)
  11. Zawodnicy bez ważnej karty/książeczki zdrowia sportowca nie mogą uczestniczyć w obozie (o ważnosć badań lekarskich muszą zadbać rodzice wraz z dzieckiem)!
  12. Baza sportowa: nowoczesna hala sportowa (dwa boiska siatkarskie), boisko do piłki nożnej, dwa boiska do siatkówki plażowej, boisko Orlik, las, jezioro w Ośrodku Wypoczynkowym w Zalesiu
  13. Zakwaterowanie w klasach po 4-6 osób, wyżywienie w stołówce na miejscu
  14. Uczestnik zobowiązany jest do bezwzględnego przestrzegania regulaminu obozu, z którym będzie zapoznany w dniu rozpoczęcia obozu
  15. Obóz zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
  16. Uczestnicy będą ubezpieczeni w PZU SA

Zapraszamy Rodziców w niedzielę 20.08.2017 o godz. 15.00 na mecz siatkówki RODZICE - OBOZOWICZE oraz wspólne spotkanie przy kawie i tradycyjnie przy własnych wypiekach

Liczę na dużą frekwencję Rodziców w tym dniu.

Kierownik obozu: mgr Bogdan Mossakowski


 

 

1. Angowski Aleksander

2. Antos Marcin

3. Banach Kacper

4. Bielawski Maciej

5. Bilinkiewicz Łukasz

6. Chojnicki Damian

7. Frątczak Paweł

8. Górnicki Bartłomiej

9. Hołod Oliver

10. Jabłoński Łukasz

11. Jankowski Igor

12. Januszewski Olaf

13. Jaśniewski Jakub

14. Karczewski Mateusz

15. Kasprzykiewicz Konrad

16. Koc Wiktor

17. Konopka Maciej

18. Konopka Michał

19. Komisarek Maciej

20. Kruczkowski Miłosz

21. Kuciński Szymon

22. Kryszak Jakub

23. Matyjaszek Kamil

24. Mincer Piotr

25. Nazarek Krystian

26. Nowak Konrad

27. Pawlikowski Jakub

28. Paradowski Jacek

29. Podobieński Dawid

30. Rogulski Jakub

31. Rusocki Marcel

32. Sipak Wiktor

33. Supryn Wojciech

34. Szarleja Jakub

35. Szymańczyk Krzysztof

36. Welenc Jakub

37. Więcławski Wojciech

38. Wiśniewski Jan

39. Wiśniewski Oskar

 


 

 

 

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości