UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

MISTRZOSTWA TORUNIA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - 17.06.2012

W niedzielę 17.06.2012 na boiskach Centrum Siatkówki Plażowej odbyły się IX Mistrzostwa Torunia w Siatkówce Plażowej. Na starcie stanęło 12 zespołów. Turniej został rozegrany systemem podwójnych eliminacji. Poziom meczów był bardzo zbliżony, gry finałowe były bardzo wyrównane często o zwycięstwie decydowała różnica 2 punktów.

Mistrzem Torunia została para Adam Kanigowski i Michał Rowiński, którzy w finale pokonali Damiana Gajewskiego i Miłosza Szwabę.

W meczu o 3. miejsce lepsi byli Grzegorz Konkol i Bogusław Ziara zwyciężając Tomasza Janowskiego i Michała Paczkowskiego.

Kolejność turnieju:

1 miejsce - Adam Kanigowski i Michał Rowiński
2 miejsce - Damian Gajewski i Miłosz Szwaba
3 miejsce - Grzegorz  Konkol i Bogusław Ziara
4 miejsce - Tomasz Janowski i Michał Paczkowski
5-6 miejsce - Jarosław Schwarc/Dawid Pawłowski; Oskar Górniewicz/Michał Wodzyński
7-8 miejsce - Paweł Pomorski/Mikołaj Wojciechowski, Dawid Majewski/Krzysztof Kierys
9-12 miejsce - Łukasz Krzemiński/Krzysztof Krzemiński; Paweł Ciechanowski/Natalia Rytz; Adam Górniak/Michał Szeliski; Kacper Klejna/Kamil Jaskuła

Organizatorzy: Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia oraz UKS Budowlanka.