UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

Turniej młodzików w Grudziądzu - 30.11.2011

Nie należeliśmy do faworytów turnieju ale zagraliśmy kilka dobrych gier. W pierwszym meczu z młodzikami Kosetu w pierwszym secie prowadziliśmy 24:20 ale w końcówce lepsi byli gospodarze wygrywając seta 26:24. Wynik z pierwszego seta maiał wpływ na postawę zawodników w następnej parti, którzy nie podjęli walki o korzystny wynik meczu przegrywając spotkanie 2:0. W kolejnym meczu z kadetami Kosetu zagraliśmy mało pewnie a różnica wieku pozwoliła kadetom kontrolować mecz, który przegraliśmy 2:0.
Najwięcej szans na wygranie meczu mieliśmy ze Stalą Grudziądz. Mecz był bardzo wyrównany, małe nasze  błędy w obronie dały zwycięstwo Stali 2:1.
Turniej towarzyski spełnił swoje zadanie, mamy kolejny materiał do analizy gry naszych młodzików.