TERMINARZ I WYNIKI GIER
SZKOŁY PODSTAWOWE LIGA CHŁOPCÓW 2019/2020
Szkoła |
rank 0 |
I tur. |
II tur. |
III tur. |
suma pkt po 3 tur. |
Ranking po 3 tur |
SP 3
|
6 |
3 |
2 |
4
|
9
|
6 |
SP 5
|
3 |
6 |
5 |
7
|
18 |
3 |
SP 8
|
5 |
5
|
6
|
5
|
16 |
4 |
SP11 |
1 |
7 |
7
|
6
|
20 |
2 |
SP15
|
4 |
4
|
3 |
2
|
9 |
5 |
SP27 |
7 |
2 |
4 |
0 vo
|
6 |
7 |
SP28 |
2 |
8
|
8
|
8
|
24 |
1 |
SP 6 |
8 |
1 |
1 |
0 vo
|
2 |
8 |
Poniżej w terminarzu gier pierwszy turniej będzie niepunktowany i wyłącznie ustali kolejność zespołów w II turnieju. Punkty dla szkoły zostaną przyznane od II turnieju.
Tur. |
Liga/
sędz
|
Data |
Godz. |
Gospo
darz
|
Mecze |
Wynik |
M-ce
|
Pkt
|
0 |
I
WP
|
06.11.2019 |
10.00 |
SP15 |
SP15 - SP11 |
0:2(14:25;15:25) |
1 |
|
SP11 - SP28 |
2:1(1825;25:18;15:13) |
2 |
|
SP15 - SP28 |
0:2(8:25;11:25) |
3 |
|
II
BM
|
05.11.2019 |
11.00 |
SP3 |
SP3 - SP5 |
0:2(17:25;12:25) |
1 |
|
SP8 - SP27 |
2:0(25:19;25:5) |
4 |
|
SP5 - SP8 |
2:1(18:25;25:18;15:10) |
2 |
|
SP3 - SP27 |
2:0(25:20;25:19) |
3 |
|
I |
I
WP
|
19.11.2019 |
11.00 |
SP5 |
SP5 - SP11
|
0:2(20:25;21:25)
|
2 |
7
|
SP11 - SP28
|
1:2(26:28;25:22;17:19)
|
1 |
8
|
SP5 - SP28
|
0:2(21:25;16:25) |
3
|
6
|
II
WP
|
20.11.2019 |
10.30 |
SP8 |
SP8 - SP3
|
2:1(22:25/25:21/15:11 |
1 |
5 |
SP3 - SP15 |
0:2(13:25/15:25) |
3 |
3 |
SP8 - SP15 |
2:0(25:17/26:24) |
2 |
4 |
II
III
|
III WP |
18.11.2019 |
13.30 |
SP6 |
SP6 - SP27 |
1:2(25:22;20:25;13:15)
|
2/1 |
1/2
|
|
I
WP
|
04.12.2019 |
11.00 |
SP8 |
SP8 - SP28 |
0:2(13:25;13:25) |
1 |
8 |
SP28 - SP11 |
2:0(25:16;25:13) |
2 |
7 |
SP8 - SP11 |
1:2(16:25;25:16;14:16) |
3 |
6 |
II
WP
|
02.12.2019 |
10.00 |
SP15 |
SP15 - SP27 |
1:2(25:16;19:25;8:15) |
2 |
4 |
SP27 - SP5 |
0:2(11:25;19:25) |
1 |
5 |
SP15 - SP5 |
0:2(4:25;20:25) |
3 |
3 |
IIIBM |
04.12.2019 |
12.30 |
SP6 |
SP6 - SP3 |
0:2(13:25;24:26) |
2/1 |
1/2 |
I
RN
|
10.01.2020 |
10.00 |
SP28 |
SP28 - SP5
|
2:0(25:9;25:9) |
1 |
8 |
SP5 - SP11 |
2:0(25:20;25:12) |
2 |
7 |
SP28 - SP11 |
2:0(25:8;25:15) |
3 |
6 |
II
WP
|
08.01.2020 |
11.00 |
SP3 |
SP3 - SP8 |
0:2(21:25;22:25) |
1 |
5 |
SP8 - SP27 |
2:0(25:0;25:0) vo |
3 |
0 |
SP3 - SP27 |
2:0(25:0;25:0) vo |
2 |
4 |
III WP |
10.01.2020 |
10.00 |
SP15 |
SP15 -SP 6 |
2:0(25:0;25:0) vo |
1/2 |
2/0 |
sędzia - Włodzimierz Podsiadło
Klasyfikacja chłopców 2019/2020:
- SP nr 28
- SP nr 11
- SP nr 5
- SP nr 8
- SP nr 15
- SP nr 3
- SP nr 27
- SP nr 6
|