W czwartek 09.06.2011 odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców.
Na obiektach Centrum Siatkówki Plażowej gościły zespoły z kilku miast Polski. Tytułu bronili gospodarze ZST Toruń, ktorzy od ośmiu lat są najlepszą drużyną szkolną w Polsce. Pogoda nie dopisała, padał deszcz. Jednak wszystkie gry zostały rozegrane.
Mistrzami Polski zostali siatkarze z Iławy (Michał Januszewski/Jakub Koszka), którzy w finale pokonali ZST Toruń2 (Andrzej Gmiterek/Mateusz Drapiewski).
Wśród dziewcząt wygrały Kielce1 (Joanna Kosmala/Aleksandra Michalec) pokonując w finale Iławę (Małgorzata Karwacka/Magdalena Krupska)
Drużynowo najlepsi w kraju chłopcy z ZST Toruń przed Iławą.
Najlepsze zespołowo dziewczęta z Kielc, druga lokata dla Iławy.
Indywidualnie dziewczęta:
-
Kielce1
- Iława
- Kielce2
- Elbląg
- Góra Kalwaria1
- Góra Kalwaria2
- Torun1
- Toruń2
- Włocławek1
- Włocławek2
Zespołowo dziewczęta:
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 Kielce
- Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku Iława
- Zespół Szkół Zawodowych Góra Kalwaria
- Zespoł Szkół Inżynierii Środowiska i Usług Elbląg
- Zespół Szkół Technicznych Toruń
- Zespół Szkół Budowlanych Włocławek
Indywidualnie chłopcy:
- Iława
- Toruń2
- Toruń3
- Grudziądz2
- Góra Kalwaria
- ZEBlok Toruń
- Kielce
- Grudziądz
- Włocławek1/2, Elbląg
Zespołowo chłopcy:
- Zespół Szkół Technicznych Toruń
- Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku Iława
- Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych Grudziądz
- Zespół Szkół Zawodowych Góra Kalwaria
- Zespół Edukacyjny Blok Toruń
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 Kielce
- Zespół Szkół Budowlanych Włocławek
- Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług Elbląg
Mistrzostwa Polski zorganizował Zespół Szkół Technicznych oraz UKS "Budowlanka" Toruń
Lista startowa Chłopców:
- Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych Grudziądz1- Paweł Krupiński/Mateusz Cholewiński
- Zespół Szkół Plastycznych i Plastycznych Grudziądz2 - Józef Napora/Bartosz Kotłowski
- Zespół Szkół Zawodowych Góra Kalwaria - Konrad Baranowski/Karol Jarmuziewicz
- Zespól Edukacyjny Blok Toruń - Damian Górski/Patryk Wierzbowski
- Zespół Szkół Budowlanych Włocławek1
- Zespół Szkół Budowlanych Włocławek2
- Zespół Szkołó Ponadgimnazjalnych Nr1 Kielce - Karol Wróblewski/Mateusz Dudek
- Zespół Szkół Technicznych Toruń1 - Filip Jakubik/Paweł Ciechanowski
- Zespół Szkół Technicznych Toruń2 - Mateusz Drapiewski/Andrzej Gmiterek
- Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku Iława - Michał Januszewski/Jakub Koszczka
- Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług Elbląg - Miłosz Krupa/Marek Makowski
Lista startowa dziewcząt:
- Zespół Szkół Zawodowych Góra Kalwaria1 - Wioletta Konarzewska/Marta Stawikowska
- Zespół Szkół Zawodowych Góra Kalwaria2 - Monika Maćkowska/Karolina Orłowska
- Zespół Szkół Budowlanych Włocławek1
- Zespół Szkół Budowlanych Włocławek2
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 Kielce1 - Joanna Kosmala/Aleksandra Michalec
- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 Kielce2 - Klaudia Sitarz/Anita Michałek
- Zespoł Szkół Inżynierii Środowiska i Usług Elbląg - Katarzyna Irla/Małgorzata Konarska/Katarzyna Półtorak
- Zespół Szkół Technicznych Toruń1 - Ewa Smyk/Patrycja Pleskot
- Zespół Szkół Technicznych Toruń2 - Paulina Znaniecka/Magdalena Stec
- Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku Iława - Małgorzata Karwacka/Magdalena Krupska
|