UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

W niedzielę 12.06.2011  na obiektach Centrum Siatkówki Plażowej ul.Legionów 19/25 odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa Torunia w Siatkówce Plażowej 2011.
Na starcie stanęło 14 zespołów z Ciechocinka, Kikoła, Chełmży, Płocka i Torunia. Kilka gier stało na bardzo dobrym poziomie sportowym,  czesto o zwycięstwie decydował tie break. W paru zespołach wystepowali zawodnicy z III, II i Młodej Plus Ligi.

Zwycięzcami Mistrzostw Torunia zostali Dariusz Kordziński (wychowanek UKS Budowlanka) i Kamil Jasiński, którzy w finale pokonali Tomasza Bonisławskiego (Delecta) i Miłosza Płominskiego (Chemik).

W meczu o 3 miejsce Marta Dobrzańska/Marcin Waliński zwyciężyli Michała Rowickiego/Adam Kanigowskiego.

7-8 - Jarosław Schwarz/Krystian Kubjaczyk; Łukasz Lewandowski/Darek Lewicki
9-12 - Monika Kozianowska/Justyna Lis; Filip Jakubik/Dawid Pawłowski; Paweł Ciechanowski/Marcin Górecki; Sławomir Mórawski/Bogdan Klepacki
13-14 - Maciej Witt/Damian Ziółkowski; Łukasz Witucki/Aleksander Mansour
Turniej zorganizował: UKS "Budowlanka" i WSiT UM Toruń