Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

8gSiatkarze Zespołu Szkół Technicznych po raz kolejny wygrali Mistrzostwa Szkół Torunia w Ponadgimnazjalnej Lidze Siatkówki 2011.
W drugim meczu finałowym pokonali faworyzowane X LO - 2:0 (25:23/25:21). Trzecie miejsce dla VIII LO.
Gratulacje dla zespołu!

 

W rundzie finałowej w pierwszym meczy w hali ZST lepsza była 10-tka, która wygrała z gospodarzami 2:1 (22:25/25:19/15:6.
W meczu rewanżowym w hali X LO drużyna Zespołu Szkół Technicznych okazała się bardziej dojrzała w działaniach ofensywnych. Uczniowie ZST grając z dużą wolą zwycięstwa odnieśli zasłużony sukces wygrywając mecz 2:0 (25:23/25:19) oraz ligę.

To nasz kolejny bardzo dobry wynik sportowy w rywalizacji toruńskich szkół. Od chwili powstania Ponadgimnazjalnej Ligi Siatkówki  dziesięciokrotnie jesteśmy najlepszym zespołem szkolnym w Toruniu.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów.

W zespole grali:

Mateusz Drapiewski, Daniel Marciniak, Damian Koźmiński, Kajetan Madecki, Radosław Róg, Łukasz Kasiński, Radosław Marchlewski, Michał Gliński, Dominik Bromka, Michał Opaczyk, trenerzy Michał Tyburski i Bogdan Mossakowski

Teraz skupiamy się na przygotowaniach do startu w Mistrzostwach Polski Szkół Budowlanych, które odbędą się 18 -19.03.2011 w Iławie. Bronimy w tych zawodach złotego medalu zdobytego w ubiegłym roku. Chcemy powtórzyć ten wynik.

 

 

logoakademia