Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

II turniej X Otwartych Mistrzostw Torunia w Trójkach Siatkarskich - 12-13.03.2011

 

W drugim turnieju Mistrzostw Torunia udział wzięło 28 zespołów. Po grach eliminacyjnych do turnieju glównego zakwalifikowało się 16 zespolów.

Zawody wygrali siatkarze Cis Cekcyn (Michał Górecki, Karol Wysokiński, Bartosz Polowczyk), którzy w finale pokonali Bogmar Ostromecko (Wojciech Świecicki, Łuksz Śliwiński, Piotr Weder) - 2:0.

W meczu o 3 miejsce Łosie (Krystian Kubjaczyk, Grzegorz Konkol, Filip Jakubik) pokonali Galaxię (Michał Barczyk, Łukasz Korzeniewski, Wiktor Kujawa) - 2:0.

Kolejność II turnieju:

1 miejsce - Cis Cekcyn - 9 pkt
2 miejsce - Bogmar Ostromecko - 8 pkt
3 miejsce - Łosie - 7 pkt
4 miejsce - Galaxia - 6 pkt
5-6 miejsce - Santiago, Brazzers - 4 pkt
7-8  miejsce - CME, Desperaci z Bogmaru - 3 pkt
9-12 miejsce - Trzmiele, EZK, Bobery, Budrysy - 2 pkt
13-19 miejsce - Lodzio Miodzio, Kowboje, White Nigga, UKS Jastarnia, Blantmeni, Błękitna Strzała, Setbol - 1 pkt

Kolejność po 2 turniejach - zespoły, które zakwalifikowały się do turnieju Masters:

1 - Cis Cekcyn - 9+9=18 pkt
2 - Bogmar Ostromecko - 8+8=16 pkt
3 - UKS w Jastarni - 9+1=10 pkt
4-6 - Galaxia - 3+6=9 pkt, Santiago - 5+4=9 pkt, Łosie - 2+7=9 pkt
7 - Błękitna Strzała - 7+1=8 pkt
8 - Desperaci z Bogmaru - 4+3=7 pkt
9 - Blantmeni - 5+1=6 pkt
10 - Bobery - 3+2=5 pkt
11-13 - CME - 1+3=4 pkt, Budrysy - 2+2=4 pkt, Brazzers - 0+4=4 pkt
14 - Licealne Ciaże - 3+0=3 pkt
15-19 - Setbal - 1+1=2 pkt, Lodzio Miodzio - 1+1=2 pkt, NNN - 2+0=2 pkt, EZK - 0+2=2 pkt, Trzmiele 0+2=2
20 - Kowboje - 0+1=1 pkt

W turnieju Masters zagra 20 zespołów. Początek zawodów w niedzielę 03.04.2011 o godz. 9.00

Zapraszamy!
Uwaga!
Zespoły, które nie mogą uczestniczyć w turnieju Masters proszę o powiadomienie organizatora tel. 505454153.

LISTA STARTOWA II turniej 12-13.03.2011

  1. Błękitna Strzała - Mariusz Okraszewski, Aleksander Bieńkowski, Jakub Pietrykowski, Adam Nowakowski
  2. Łosie - Krystian Kubjaczyk, Jarosław Schwarz, Grzegorz Konkol
  3. Ice Team - Sławomior Mórawski, Piotr Kędzierski, Tomasz Kudliński
  4. Licealne Ciąże - Hubert Przerwa, Marcel Rozpędowski, Jakub Lorek, Mateusz Błażkiewcz
  5. Bobery - Tomasz Janiszewski, Andrzej Gmiterek, Igor Betkier, Jakub Zięba
  6. Cis Cekcyn - Michał Górecki, Karol Wysokiński, Tomasz Piniarski, Bartosz Polowczyk
  7. Blantmeni - Paweł Ciechanowski, Dariusz Kordziński, Paweł Kozłowski, Tobiasz Janik
  8. Galaxia - Michał Barczyk, Łukasz Korzeniewski, Dawid Gotówka, Wiktor Kujawa
  9. Santiago - Maciej Matłosz, Damian Gajewski, Jakub Dobiesz, Jakub Orzeł
  10. Setball - Michał Wiśniewski, Radosław Szylo, Radosław Świątecki, Waldemar Gutowski
  11. NNN - Wojciech Fryżewski, Łukasz Oszczeda, Adrian Draus
  12. Trzmiele - Radosław Róg, Kajetan Madecki, Bartosz Skica, Damian Skica
  13. Desperaci z Bogmaru - Marcin Karbownik, Łukasz Szempliński, Tomasz Westfwalewski
  14. CME - Krzysztof Kierys, Przemysław Kierys, Dariusz Kierys
  15. Brazzers - Łukasz Łukomski, Gerard Balcerak, Piotr Kołtuński
  16. Nesta Toruń - Kamil Jaskuła, Radosław Magdziński, Patryk Stefaniak, Dawid Majewsk
  17. Szkoła Przetrwania - Marek Ciechacki, Mirosław Ciechacki, Jurek Cieślak
  18. UKS w Jastarni - Kamil Herrmann, Patryk Ośmiela, Tomasz Wołoszczuk
  19. Budrysy - Tomasz Bratkiewicz, Kacper Krzewiński, Sławomir Brąszkiewicz, Damian Kobylański
  20. Kowboje - Patryk Tur, Adam Górniak, Rafał Nowakowski, Karol Jaworski
  21. AZS Czernikowo - Artur Drzażdżewski, Kamil Kujawski, Adrian Szalkowski
  22. White Nigga - Dawid Wieczyński, Kamil Więciorkowski, Mikołaj Węclewicz
  23. EZK - Bartosz Brodacki, Sebastian Lewandowski, Damian Wojdyła
  24. Bogmar Ostromecko - Wojciech Święcicki, Łukasz Śliwiński, Wojciech Simński
  25. Koxy - Marcin Kawalec, Mikołaj Grabowski, Szymon Topczyński
  26. Heat - Radosław Myśliński, Patryk Raszka, Jędrzej Kujawa, Patryk Rzepecki
  27. Lodzio Miodzio - Piotr Frankowski, Dariusz Holc, Artur Schapke, Grzegorz Jezior
  28. Peberol - Dawid Ronowski, Mateusz Szczygieł, Rafał Dybowski


 

logoakademia