Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

8cW siódmym turnieju ligowym młodzicy UKS "Budowlanka" pokonali MKS Chełmża 2:1 (27:25/19:25/15:11)  oraz Spartę Brodnica - 2:0 (25:16/25:14). Udany start młodzików i coraz lepsza gra zespołu. Gratulujemy zawodnikom i Trenerowi!
Poprawna gra młodzików dała im zwycięstwo w turnieju ligowym. Dużo dobrego "ducha" do zespołu wniósł Rafał Nowakowski - na co dzień grający w zespole kadetów. Jego dobra zagrywka i kończące ataki dodały drużynie dużo pewności w grze. Nabyte przez zawodników umiejętności pozwoliły na odniesienie zasłużonego zwycięstwa.

Początki startu w lidze były trudne, młodzicy zanotowali sporo porażek. Teraz będzie tylko lepiej, ponieważ zawodnicy dużo trenują i robią systematyczne postępy. Siatkówka to gra dla cierpliwych, a pierwszy rok startu w lidze nie jest łatwym zadaniem. Ważne jest, że startujemy i zbieramy doświadczenia na boisku. W następnym roku może być tylko lepiej, ponieważ wszyscy zawodnicy będą grali drugi sezon w młodzikach. W ocenie trenerów to jest dobra i liczna ekipa w 1997 roczniku. Wszyscy muszą solidnie pracować na treningach a wyniki na pewno będą bardzo dobre.

W zespole grali: Rafał Nowakowski, Damian Czapski, Mikołaj Wojciechowski, Paweł Pomorski, Krzysztof Kierys, Wojciech Górniak, Mateusz Wiśniewski, Robin Laskowski, Dawid Majewski, Tomasz Warszewski, Michał Stempcziński, Jacek Wierzbowski, Dawid Gembka, Krzysztof Ćwik, Krzysztof Ługowski, trener Michał Tyburski

 

logoakademia