Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

8JUNIORZY UKS BUDOWLANKA WICEMISTRZAMI WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO
Cieszymy się z osiągniętego wyniku. To sukces zespołu i klubu, zdobywając srebrny medal zapewniliśmy sobie start w 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów. W niedzielę 09.01.2011 po ostatnim meczu ligowym Prezes K-PZPS wręczył puchar i medale juniorom Budowlanki. Gratulujemy zawodnikom i Trenerowi! 

To był dobry sezon startowy dla naszych juniorów. W lidze rozegraliśmy 14 meczów z tego 11 wygraliśmy. Przed nami jest tylko zespół Chemika I. W pokonanym polu pozostawiliśmy Chemika II, MSPS Inowrocław, Trójkę Nakło, "Stal" Grudziądz, BKS Sparta Brodnica oraz Ziemowit Osięciny. Mecze rozgrywalismy w środy i niedziele, liga była trudna. Teraz koncentrujemy się na eliminacjach do mistrzostw kraju, początek 04-06.02.2011 prawdopodobnie w Olsztynie.

Zawodnicy powinni się skoncentrować na pracy treningowej i wypełniać ściśle plan przygotowań. Sumienna postawa i udział we wszystkich zajęciach treningowych wpłynie korzystnie na końcowy wynik zespołu. Dlatego apelujemy do wszystkich zawodników o wzorową dyscyplinę i 100% motywacji na treningach.

W drużynie grają: Mateusz Drapiewski, Igor Betkier, Damian Gajewski, Dawid Wieczyński, Damian Kuchczyński, Tomasz Janiszewski, Maciej Matłosz, Dominik Zieliński, Mikołaj Węclewicz, Bartosz Wierzbowski, Kamil Więciorkowski, Rafał Nowakowski, Jakub Orzeł, trenerem zespołu jest Michał Tyburski.

 

SREBRNI MEDALIŚCI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA 2010/2011

 

747

 

 

 

logoakademia