UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

4d
Kadeci UKS-u na wyjeździe w sobotę 27.11 wygrali ze "Stalą" Grudziądz 3:2 (25:17/20:25/24:25/20:17/15:13).
Juniorzy budowlanki w niedzielę 28.11 we własnej hali pokonali "Chemika II" Bydgoszcz 3:1 (25:20/28:26/12:25/27:25). Walczymy teraz o ligowe punkty w rundzie rewanżowej. Musimy być bardzo zdyscyplinowani w naszej grze, są szanse na dobry wynik.

Mecz kadetów w Grudziądzu był bardzo wyrównany. Niestety my graliśmy nie najlepiej. Po wygraniu 1 seta 25:17 wydawało się, że mecz wygramy za 3 punkty. Jednak gospodarze zagrali lepiej 2 kolejne sety i objęli prowadzenie w meczu. Czwarty i piąty set nasza nikła przewaga pozwoliła wygrać mecz.

W meczu grali: Ciemielewski, Wierzbowski, Gajewski, Więciorkowski, Górniak, Steżewski, Szulc, Nowakowski, Orzeł, Rochna, Szeliski, Jaworski

Juniorzy UKS-u w niedzielnym meczu z Chemikiem II zdecydowanie dominowali w pierwszym i drugim secie wygrwając 2:0, jednak trzecia partia odmieniiła mecz. Chemik zaczął lepiej grać a my  robiliśmy sporo błędów. Czwarty set to walka z każdej strony w której my byliśmy lepsi o 2 punkty i mecz dla UKS-u 3:1.

Trener juniorów zwrócił uwagę, że "mecze z Inowrocławiem, Nakłem i Grudziądzem przed nami! trzeba się strzec tych zespołów po pokonaniu wicelidera Chemika II".

W meczu grali: Kuchczyński, Gajewski, Betkier, Janiszewski, Drapiewski, Wieczyński, Matłosz, Wierzbowski, Węclewicz, Zieliński, Orzeł, Więciorkowski

Teraz gramy rundę rewanżową w juniorach i kadetach, musimy być bardzo zdyscyplinowani w swoich działaniach. Zawodnicy powinni solidnie pracować na treningach a przede
wszystkim muszą być na nich obecni. Bardzo ważna jest współpraca juniorów i kadetów we wspólnych grach. Zawodnicy muszą wykonywać polecenia trenerów a nie kalkulować w którym meczu zagrają. Tylko razem możemy osiągnąć dobry wynik sportowy.