UKS Budowlanka Toruń

Mistrzostwa Szkół Torunia

Archiwum

6bWe wtorek 23.11 kadeci UKS "Budowlanka" pewnie pokonali MSPS Inowrocław 3:0 (29:27/25:11/25:19). To nasze 3 kolejne zwycięstwo w lidze, zespół gra coraz lepiej. Teraz w sobotę ważny mecz ze Stalą.
Juniorzy w środę 24.11 w Bydgoszczy ulegli Chemikowi I 3:0 (25:17/25:17/25:14). Koncentrujemy się na meczu niedzielnym z Chemikim II w którym chcemy powalczyć o dobry wynik.

Klejne 3 zwycięstwo kadetów w lidze za 3 punkty cieszy. Pniemy się w górę tabeli. W meczu z Inowrocławiem goście tylko w pierwszy secie postawili opór UKS -owi a my byliśmy za bardzo rozluźnieni i czekaliśmy aż przeciwnik przestanie grać. Jednak w końcówce seta zdecydowanie poprawiliśmy przyjęcie i mocnymi atakami skończyliśmy seta. Kolejne partie to dominacja budowlanki i zasłużone zwycięstwo 3:0. Teraz mecz wyjazdowy ze Stalą Grudziądz w ktorym trzeba solidnie powalczyć o kolejne ligowe punkty.

W meczu grali: Wierzbowski, Gajewski, Wieczyński, Ciemielewski, Wenclewicz, Górniak, Nowakowski, Orzeł, Więciorkowski, Stężewski, Rochna, Szulc, trener Bogdan Mossakowski

Juniorzy przegrali mecz wyjazdowy z liderem rozgrywek Chemikiem I. Bydgoszczanie to ubiegłoroczny medalista Mistrzostw Polski i trudno było powalczyć o lepszy rezultat  tym bardziej, że kontuzjowany jest Igor i Mateusz. Koncentrujemy się na niedzielnym meczu z Chemikiem II w którym chcemy osiągnąć dobry wynik.

W meczu grali: Betkier, Gajewski, Wieczyński, Janiszewski, Kuchczyński, Zieliński, Wenclewicz, Wieciorkowski, Matłosz, trener Michał Tyburski