Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

VIII MISTRZOSTWA TORUNIA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW - 26.05.2010


LISTA STARTOWA

 

  1. IX LO1 - Paweł Wardecki/Paweł Laszkiewicz
  2. IX LO2 - Bartosz Knapiński/Michał Wiśniewski - opiekun Jacek Płonka
  3. VI LO1 - Bartosz Brodacki/Sebastian Lewandowski
  4. VI LO2 - Michał Ruszkowski/Damian Huzarsk - opiekun Slawomir Trawińskii
  5. X LO1 - Dominik Zieliński/Damian Kuchczyńsk i
  6. X LO2 - Tomasz Janiszewski, Sebastian Rygielski - opiekun Agnieszka Kruszkowska
  7. VIII LO1 - Jakub Zięba/Paweł Blażejczyk
  8. VIII LO2 - Szymon Jenczewski/Hubert Jasiński - opiekun Maciej Broczek
  9. ZSGH1 - Bartosz Kowalski/Dawid Górny
  10. ZSGH2 - Michał Greczniak/Dawid Urbański - opiekun Jacek Czarnomski
  11. IV LO1 - Jgor Betkier/Jacek Menelski
  12. IV LO2 - Michał Wodzyński/Krzysztof Trzebiatowski - opiekun Iwona Żyndul
  13. ZSSam1 - Paweł Lewandowski/Piotr Łaszewski
  14. ZSSam2 - Przemysław Petela/Mateusz Sawicki - opiekun Ireneusz Romanowski
  15. I LO1 - Łukasz Gerd/Piotr Urbański
  16. I LO2 - Karol Kopeć/Szymon Bęben - opiekun Ryszard Neunert
  17. VII LO1 - Maciej Templin/Ireneusz Ptucha
  18. VII LO2 - Bartosz Blonkowski/Adam Skoczylas - opiekun Piotr Miler
  19. ZST1 - Filip Jakubik/Pawel Ciechanowski
  20. ZST2 - Andrzej Gmiterek/Jakub Sulecki - opiekun Bogdan Mossakwoski


KOMUNIKAT


Organizator:

Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Torunia oraz UKS Budowlanka Toruń

 

Miejsce rozgrywek:

Centrum Siatkówki Plażowej przy Zespole Szkół Technicznych w Toruniu, ul.Legionów 19/25

 

Termin: 26.05.2010 - godz. 9.00


Organizacyjne:

  1. Szkoła może zgłosić do rozgrywek 2 zespoły.
  2. Zgłoszenia pisemne (nazwa szkoły, nazwisko i imię zawodników i opiekuna) prosimy przesłać do 21.05.2010  lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  3. Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami gry w siatkówkę plażową.
  4. System rozgrywek ?brazylijski? (dwie porażki zespół odpada).
  5. Mecze rozgrywane będą ? jeden set do 21 pkt. lub 2 do 15 pkt w zależności od ilości uczestniczących zespołów.
  6. Losowanie turnieju w dniu zawodów o godz. 8.45.
  7. Istnieje możliwość przeprowadzenia treningów na obiekcie CSP po ustaleniu terminu z gospodarzem.
  8. Za aktualne badania lekarskie odpowiedzialność ponosi opiekun drużyny.
  9. Nagrody: dyplomy i puchary dla szkół.
  10. Telefon kontaktowy: 505454153 ? mgr Bogdan Mossakowski
  11. Zgłoszenia zespołów oraz wszystko o turnieju na stronach www.siatkowka.torun.pl

 

logoakademia