Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

MASTERS TRÓJEK - 28.03.2010

W turnieju MASTERS udział wzięło 16 najlepszych zespołów cyklu Grand Prix IX Otwartych Mistrzostw Torunia w Trójkach Siatkarskich 2010. Większość gier była bardzo wyrównana, lecz o końcowym sukcesie decydowało doswiadczenie starszych siatkarzy. Zawody rozgrywane były systemem podwójnych eliminacji. W turnieju odbyło się 30 gier.

Bank Spółdzielczy Toruń - Mariusz Okraszewski, Adam Nowakowski, Daniel Ramowski, Jakub Urtnowski zwycięzcami turnieju MASTERS.

Mecz o 3 miejsce:

Desperaci (Marcin Karbownik, Łukasz Szempliński, Mikołaj Grabowski) - Bogmar Ostromecko (Daniel Gill, Łukasz Śliwiński, Artur Hoffman, Wojciech Świecicki) - 2:1

FINAŁ:

BS Toruń - NO NAME (Paweł Ciechanowski, Paweł Kozłowski, Dariusz i Przemysław Kierys) - 2:1

GALERIA ZWYCIĘZCÓW

Kolejność mistrzostw:

1 - Bank Spółdzielczy Toruń
2 - NO NAME
3 - Desperaci
4 - Bogmar Ostromecko
5-6 - Banici AZS, Green Team
7-8 - ADIDI, Tabaluga
9-12 - Demotywatory, NnN. Toruń 2016, PGE Skra Toruń
13-16 - No Name2, Nie Ma Takiego Bicia, Bezimienni, Alfa Team

GALERIA TURNIEJU


Lista startowa
  1. Alfa Team - Marek Serafiński, Michał Greczanik, Michał Głogowski
  2. PGE Skra Toruń - Mateusz Ciemielewski, Bartosz Wierzbowski, Łukasz Rochna
  3. Bank Spółdzielczy Torun - Jakub Urtnowski, Mariusz Okraszewski, Adam Nowakowski, Daniel Ramowski
  4. NnN - Fryżewski Wojciech, Oszczeda Łukasz, Smolarz Łukasz, Tomczyński Maciej
  5. No Name2 - Mirosław Ciechacki, Tomek Cieślak, Rafał Pokuciński
  6. Torun 2016 - Krzysztof Krzemiński, Łukasz Krzemiński, Krystian Kubjaczyk, Sławomir Mórawski
  7. NO NAME1 - Przemysław Kierys, Paweł Kozlowski, Paweł Ciechanowski
  8. ADIDI - Filip Jakubik, Aleksander Bieńkowski, Marcin Górecki, Dawid Pawłowski
  9. DESPERACI - Marcin Karbownik, Łukasz Szempliński, Mikołaj Grabowski
  10. "Nie ma "takiego bicia" - Mateusz Luntkowski, Adam Zieliński, Łukasz Lewandowski
  11. Banici AZS - Łukasz Łukomski, Gerard Balcerak, Piotr Kołtunski, Mateusz Kazmierczak
  12. Bogmar Ostromecko - Daniel Gill, Artur Hoffman, Łukasz Śliwinski
  13. Green Tem - Rafal Dybowski, Dawid Ronowski, Szymon Kuffel
  14. Demotywatory - Tomasz Janiszewski, Igor Betkier, Jakub Zięba
  15. Bezimienni - Maciej Wyborski, Adam Kanigowski, Michał Kanigowski
  16. Tabaluga - Jakub Orzeł, Damian Gajewski, Maciej Matłosz

 

 

logoakademia

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości