Mistrzostwa Szkół Torunia

UKS Budowlanka Toruń

Archiwum

II TURNIEJ IX OTWARTYCH MISTRZOSTW TORUNIA W TRÓJKACH SIATKARSKICH
20-21.03.2010

W drugim turnieju cyklu Grand Prix Mistrzostw Torunia w Trójkach Siatkarskich wzięło udził 26 zespołów z Torunia, Ostromecka, Wąbrzeźna, Chełmży, Aleksandrowa, Zelgna. Po kwalifikacjach do turnieju głównego awansowało 16 zespołów. Mecze w turnieju głównym były bardzo wyrównane, kilka zespołów prezentuje bardzo zbliżone umiejętności gry i trudno było typować zwycięzców.

Bogmar Ostromecko - Łukasz Śliwiński, Artur Hoffman, Wojciech Święcicki najlepsi w II turnieju

Finał:

Bogmar Ostromecko - Blantmeni (Dariusz Kordziński, Przemysław Meszyński, Kamil Jasiński) - 2:1

Mecz o 3 miejsce:

Banici AZS (Łukasz Łukomski, Gerad Balcerak, Bartosz Paluszewski) - NnN (Wojciech Fryżewski, Łukasz Oszczeda, Łukasz Smolarz) - 2:1

Kolejność turnieju:

1. Bogmar Ostromecko - 9 pkt.
2. Blantmeni - 8
3. Banici AZS - 7
4. NnN - 6
5-6. - Demotywatory, NO NAME1 - 4
7-8. - Green Team, Bezimienni - 3
9-12. - Nie Ma Takiego Bicia, PGE Skra Toruń, Desperaci, Bank Spółdzielczy Torun - 2
13-16. - ADIDI, No Name2, Toruń 2016, Tabaluga - 1

W turnieju Masters 28.03.2010 godz. 9.00 zagrają:

  1. Bogmar Ostromecko 7+9=16 pkt.
  2. Bank Spółdzielczy Toruń 9+2=11
  3. Banici AZS 1+7=8
  4. NnN 2+6=8
  5. No Name1 3+4=7
  6. Bezimienni 4+3=7
  7. Desperaci 4+2=6
  8. Demotywatory 1+4=5
  9. No Name2 3+1=4
  10. Nie ma Takiego Bicia 2+2=4
  11. PGE Skra Toruń 2+2=4
  12. Green Team 0+3=3
  13. Tabaluga 2+1=3
  14. Toruń 2016 1+1=2
  15. ADIDI 0+1=1
  16. Alfa Team, Serdelek, Gamonie, Grands, Piękny Umysł (udział w 2 turniejach)
ZWYCIĘZCY DRUGIEGO TURNIEJU
GALERIA TURNIEJU
Lista startowa II turniej
  1. Alfa Team - Marek Serafiński, Michał Greczanik, Mateusz Sawczak
  2. PGE Skra Toruń - Mateusz Ciemielewski, Bartosz Wierzbowski, Łukasz Rochna
  3. Bank Spółdzielczy Torun - Jakub Urtnowski, Mariusz Okraszewski, Adam Nowakowski, Jaroslaw Schwarz
  4. NnN - Fryżewski Wojciech, Oszczeda Łukasz, Smolarz Łukasz, Tomczyński Maciej
  5. No Name2 - Mirosław Ciechacki, Tomek Cieślak, Rafał Pokuciński
  6. Gamonie - Michał Mazurkiewicz, Wit Lubiewski, Wojciech Jeleniewski, Piotr Adamski
  7. Konsulat Peru - Wysocki Karol, Bielicki Marcin, Ciećwierz Marcin, Ciećwierz Pawel
  8. Torun 2016 - Krzysztof Krzemiński, Łukasz Krzemiński, Krystian Kubjaczyk, Sławomir Mórawski
  9. NO NAME1 - Przemysław Kierys, Paweł Kozlowski, Paweł Ciechanowski
  10. GRANTS - Mariusz Kubasik, Remigiusz Jaworski, Bartosz Sokół, Maciej Sokół
  11. ADIDI - Filip Jakubik, Aleksander Bieńkowski, Marcin Górecki, Dawid Pawłowski
  12. DESPERACI - Marcin Karbownik, Łukasz Szempliński, Mikołaj Grabowski
  13. Piekny umysl - Radoslaw Rozwonkowski, Patryk Paluszkiewicz, Wojtek Kowalski
  14. "Nie ma "takiego bicia" - Mateusz Luntkowski, Adam Zieliński, Łukasz Lewandowski
  15. Banici AZS - Łukasz Łukomski, Gerard Balcerak, Piotr Kołtunski, Mateusz Kazmierczak
  16. Bogmar Ostromecko - Daniel Gill, Artur Hoffman, Łukasz Śliwinski
  17. Green Tem - Rafal Dybowski, Wojciech Życinski, Szymon Kuffel
  18. Demotywatory - Tomasz Janiszewski, Igor Betkier, Jakub Zięba
  19. Bezimienni - Maciej Wyborski, Adam Kanigowski, Michał Kanigowski
  20. Tabaluga - Jakub Orzeł, Damian Gajewski, Maciej Matłosz
  21. Karnkowo - Marcel Rozpendowski, Jakub Lorek, Hubert Przerwa
  22. Uni Team - Błażej i Maciej Płomińscy, Rafał Sobociński, Szymon Musiał
  23. Blantmeni - Dariusz Kordziński, Przemysław Meszyński, Piotr Frankowski
  24. Koksiki - Paweł Ziętala, Piotr Gabryszewski, Kuba Dobiesz
  25. Serdelek - Michal Glogowski, Piotr Plewiński, Bartosz Brodacki
  26. Kusy - Adam Górniak, Rafał Nowakowski, Patryk Tur
?

 

Gramy razem od...

15lat

Partner strategiczny

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości